Menu

Astroloji - Şubat 2013/07

Alicia Keys, Kova burcu
Alicia Keys, Kova burcu

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan
Ay tutulmaları, bir süredir durgun giden iş hayatınızı renklendirebilir. Yeni kararlar ve girişimler haftaya damgasını vuracak. Hayatınızda olan insanla birlikteliğiniz olanca güzelliğiyle devam ediyor. Arkadaşlarınızla birlikte hazırlandığınız projeler, bu hafta meyvesini vermeye başlayacak. Sizin için hayatı zorlaştıran insanları çevrenizden uzaklaştırmalısınız. Ufak çaplı sağlık sorunları canınızı sıkabilir ancak büyütecek bir şey yok.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs
Hoşgörü, güzellik ve dostluk kavramlarının ön planda olduğu bu hafta, yeni insanlar tanıyabilir ve sizi sevenlerle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Yine bu hafta; sanat, medya, siyaset veya bilimsel çalışmalarla ilgilenen Boğalar’ın yıldızı parlayacak. Çalışmalarıyla kamu önünde olacaklar ve kendilerini gösterme fırsatını yakalayacaklar. Çarşamba ya da perşembe günü, uzak çevre, dış ortamlar planlarınızı etkileyebilir.

İKİZLER 22 Mayıs - 22 Haziran
Uzun zamandır kafanızı kurcalayan sorunlardan bazıları bu hafta çözüme ulaşabilir. Hayatınızdaki insanla olan ilişkinizi yıpratmamaya çalışın. Geçmiş zamanlara ait iş bağlantılarınızın birinden yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Hayatınızda büyük çaplı değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Bu hafta mide kaynaklı bir rahatsızlık yaşayabilirsiniz. Bir doktora görünmenizde fayda var.

YENGEÇ 23 Haziran - 22 Temmuz
Hafta boyunca yaşayacağınız bazı aksilikler, kendinizi sorgulamanıza yol açsa da, bildiğiniz doğrulardan şaşmadan ilerlemeyi sürdürün. Sizi sınavlarla dolu bir hafta bekliyor, bu süreçte vereceğiniz kararlara dikkat etmelisiniz. Evliliği düşünen Yengeçler, bazı ufak çaplı tartışmalar yaşayabilirler. Özellikle yolculuklarda, değerli bir eşyanızı, paranızı kaybetme riskine karşı uyanık olun.

ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos
Aşk hayatınızda ya da çocuklarınızla ilgili konularda bazı duygusal sorunlar yaşayabilirsiniz. Grupsal çalışmalara dayalı bir işiniz varsa olumlu etkilere sahipsiniz. Parasal konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Vereceğiniz sözlerde dikkatli olmalısınız. Ev alım-satım, kiralama ve yer değiştirme gibi etkileriniz varsa dikkatli olun. Sevdiğinizle yapacağınız planlarla yorgunluğunuzu üzerinizden atacaksınız.

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül
Kritik bir hafta sizi bekliyor. Ev ya da işle ilgili konularda dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Aşırı eleştirel davranışlardan uzak durmanız gerekecek. Haftanın ilk günlerinde, iş alanlarınızda uzun vadeli bazı görüşmeler gündeminizde olabilir. Üzerinde çalışmaktan keyif alacağınız yeni projeler size ‘merhaba’ diyecek. İşlerin sevdiğiniz kısımlarına odaklanın, işinizi hobiniz kadar sevin.

TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim
Haftaya yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, hukuk ve ticaret alanlarınızı etkileyen bir enerjiyle başlayacaksınız. Çıkacağınız bir seyahat veya önemli bir iş fırsatı, yakın çevre ilişkilerinize olumsuz yansıyabilir. Bazı insanların arkanızdan iş çevirmesi sizi kızdırabilir, bu da iş alanlarınızda bazı sorunları ortaya çıkaracaktır. Aşk hayatında uzun zamandır yalnız olan Teraziler, bu hafta yeni biriyle tanışabilir.

AKREP 23 Ekim - 21 Kasım
Maddi anlamda küçük çaplı sorunlar yaşayacağınız bu hafta içinde, ortaklaşa para alanlarınızda veya kendi birikimlerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır sosyal ortamlara katılmadığınız için hafta sonu arkadaşlarınızın ısrarıyla dışarıya çıkabilirsiniz. Devam eden ilişkisi olanlar, bazı sorunlar, beklenmedik sıkıntılar yaşayabilir. Soğukkanlı davranmanızda fayda var.

YAY 22 Kasım - 21 Aralık
Uzun zamandır çalışmasını sürdürdüğünüz işin meyvesini toplama vakti geldi. Kalabalık bir grup halinde çıkacağınız yolculukta hayatınızın aşkıyla tanışabilirsiniz. İnsanların ilgisi yoğun bir şekilde sizin üzerinizde. İşle ilgili görüşmeleri sürdürüyorsunuz ancak aklınızdaki işi birkaç hafta daha bulamayabilirsiniz. Sağlığınız ve maddi durumunuz son derece iyi, hayatın tadını çıkarmaya bakın.

OĞLAK 22 Aralık - 21 Ocak
Bu hafta, iş değiştirme, iş başvurusunda bulunma veya bir işe kabulün olması gibi durumlar söz konusu olabilir. Hafta ortası, yaratıcılığa dayalı işlerinizde konuşmalarınız ve görüşmeleriniz hızlanabilir. İletişimde olduğunuz insanlarla yapacağınız görüşme ve konuşmalarınızda gerçekçilikten uzaklaşmayın. Bazı yanlış yönlendirilmelere maruz kalabilirsiniz. Hafta sonu, ortaklaşa para konuları ön plana çıkabilir.

KOVA 22 Ocak - 19 Şubat
Bir süredir iş yeri kaynaklı yaşadığınız sorunlar, bu hafta sonu tatlıya bağlanacak. Sizi seven insanların destekleriyle her türlü sıkıntıyı aşabilirsiniz. Maddi anlamda yaşadığınız sıkıntıları çözmek için aile dostlarınızın yardımını istemekten çekinmeyin. Evli Kovalar için önemli kararların alınacağı bir hafta olacak. Hafta boyunca, güzel yıldızlar size pozitif enerji verirken, çabalarınızı biraz daha artırmalısınız.

BALIK 20 Şubat - 20 Mart
Bu hafta, eviniz ve işiniz arasında gerilimli bir dönem geçirebilir, iş alanlarınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Toplum önünde yaşayacağınız bazı olayların özel hayatınızı etkilemesine izin vermeyin. Şu sıralar, yatırım yaparken çok dikkatli olmanız gerekli. Maddi alanda ve mal varlıklarıyla ilgili konularda daha dikkatli olmalısınız. Yaratıcı veya yurt dışı bağlantılı işlerle uğraşan Balıklar çok şanslı.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik