Menu

Genç ebeveynler için hayatı kolaylaştıracak ipuçları

Anne baba olmak, aileye yeni bir bireyin katılmasının heyecanına kapılmak, ömür boyu unutulmayacak çok güzel bir histir. Ancak genç anne babaların çoğu zaman heyecanla, ve belki de hayatın koşturmacası arasında, hayat kalitelerini artırabilecek küçük önlemleri göz ardı ettiklerine şahit olabiliyoruz. Bu da genç ebeveynler için iş ve sosyal hayatta zorlandıkları bir sürecin başlamasıne neden oluyor. Peki, yeni bir bebek beklerken, bilmemiz gereken küçük ipuçları nedir?

Devamını oku...

Pandemiyle savaşı kazanıyor muyuz?

2020’nin başında sürpriz şekilde karşımıza çıkan ve kısa sürede dünyayı etkisi altına alan pandemide son düzlüğe girmiş olabilir miyiz? Bir yandan aşı haberlerinde umut veren gelişmeler yaşanırken bir yandan da dünyada insanların bilinçlenmesi ve maske kullanımı, hijyen kurallarına dikkat edilmesi gibi önlemler sayesinde, hastalık ilk günlerde yaşanan büyük dramalardan uzakta, daha profesyonel bir bilinçle yönetilliyor.

Devamını oku...

Pandemide kış eğlencelerine hazır mıyız?

100 yılda bir görülebilecek bir pandemiye denk geldik ve ne yazık ki 2021 ortasına kadar pandeminin dünya gündeminden silinmesi ihtimali görünmüyor. Bu da, resmi olarak karantina yasakları açıklanmasa bile, bireyler olarak bilinçli davranarak mümkün oldukça evimize odaklı bir hayat süreceğimiz anlamına geliyor. Peki, evde geçireceğimiz bir kış mevsiminde, eğlenmek, zaman geçirmek için hangi seçeneklere sahibiz?

Devamını oku...

Hobicilikte kesici aletler için altın tavsiyeler

Evinizde veya hobi atölyenizde, ahşap ve metal işleriyle uğraşmak çok dinlendirici ve yaratıcı bir aktivite. Bu tür hobilere ilgi giderek artıyor ancak kullandığınız araç gereci doğru saklıyor ve bakımını yapabiliyor musunuz?

Devamını oku...

Pandemik yaz eğlenceleri rehberi

Yaz tatili yapamadan bir yaz mı geçireceğiz endişenizi çok iyi anlıyoruz. Tatil yöreleri ve oteller açılmış olsa da çok sınırlı kontenjanlarla ve zor şartlar altında tatil yapıldığını inkar etmek mümkün değil. Tatil yörelerindeki pandemi şartlarına ve kurallarına takılmadan biraz daha özgür bir tatil seçeneği arayanlar içinse farklı tavsiyelerimiz var.

Devamını oku...

Bu RSS beslemesine abone ol

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik