Menu

Yeni yıl hediyeleri için geri sayım başladı

Yılbaşı heyecanı başladı ve her yılbaşı döneminin olmazsa olmazı, yeni yıl hediyeleri seçmek için de iki ayağımız bir pabuca girmek üzere. Yılbaşı gecesinden önce, hediyelerimizi almalı, paketlemeli, kartlarını yazmalı ve sevdiklerimize vermeye hazır hale getirmeliyiz. Bu sözümüzü aklınızda tutun. Zor olan hediyeyi almak değil, hediyeyi seçmektir. O yüzden bir an önce hediyelerinizi seçmeye başlamanız en doğru hareket olacaktır.

Devamını oku...

Bir tarz yaratmak hiçbir zaman kolay olmadı

Davetler, buluşmalar, sosyal hayat mevsimine bakmadan yılın her dönemi tüm hızıyla devam ediyor. Bu tempo içinde daima şık bir birey olarak nam salmak, şıklığınızla anılmak ise sizin elinizde. Doğru bir stratejiyle tarzınızı belirlemeniz ve giysi/aksesuar tercihlerinizi bir mantığa oturtmanız halinde çevrenizde tarz sahibi kimliğinizle ön plana çıkarsınız.

Devamını oku...

Saç uzatma yöntemleri

Ünlü oyuncu ve Aromaterapist Ayşe tolga Saç uzatma yöntemleri hakkında bilgi verdi.
Yaş ilerledikçe saçların uzama hızı yavaşlar. Sağlıklı, gür ve hızlı uzayan saçlara sahip olmak herkesin hayalidir.

Devamını oku...

İstanbul Tasarım Bienali kapsamında Zorlu PSM'de düzenlediğimiz DESIGN DAY İSTANBUL etkinliğimize bekliyoruz!

Zest Istanbul çatısı altında konusuyla ilgili belli bir çizgiye gelmiş markalarla bir araya gelip farklı temalarda sofistike ve stratejik alışveriş platformları yaratıyor. Belli temalarla oluşturduğu seçkin alışveriş platformları büyük ilgi uyandıran Zest Istanbul kurucuları Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan, 2016 Tasarım Bienali kapsamında yeni bir etkinliğe imza atıyorlar.

Devamını oku...

Hamilelik Haftası Nasıl Hesaplanır?

Hamilelik süreci 40 haftadan meydana gelir .Hamilelik hesaplaması ay olarak değil haftalık olarak öğrenilir. Başka bir deyişle hamilelik, haftalara ayrılarak hesaplanan bir süreçtir. Doğum olayı genellikle 38 ve 40 haftalar arasında gerçekleşmektedir. Erken doğum durumu ile nadiren karşılaşılmaktadır. Kadınlar genellikle adet kanaması geciktiği takdirde hamilelikten şüphelenir ve gebelik testi yaptırarak hamileliğin gerçekleşip gerçekleşmediği konusuna fikir edinilir.

Devamını oku...

Bu RSS beslemesine abone ol

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik