Menu

Yeni bir ben lazım

Yeni bir ben lazım
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

H. Anıl ÇIRPAN
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Fotoğraflar: Shutterstock

Cilt bakımı, ameliyatsız yaşlanma karşıtı özel uygulamalar, yine ameliyatsız zayıflama yöntemleri olarak bu yıl neler ön planda olacak, en çok tercih edilen yöntemler nelerdir, saç modasında bizleri neler bekliyor diye merak ettik ve uzmanlara güzellik takvimimizde neler olması gerektiğini sorduk...

CİLT BAKIMINDA MEDİKAL ÜRÜNLERİN PAYI ARTACAK
Bir içeceğin, yiyeceğin bitkisel içerikli olması, onun illa yararlı olduğu anlamına gelmiyor. Kullanılan ilaçların da önemli bir kısmı bitkisel içerikli. Yüzüne yumurta sürerek, meyve püresiyle maske yaparak derma kozmetik ürünlerle benzer bir fayda göremeyeceğini anlayan ciddi bir kitle var artık. M-Onep Etiler Kliniği’nden Dermatolog Dr. Ömür Tekeli, cilt bakımında medikal ürünlerin payının artacağını söylüyor. Tekeli, “İçerikler önem kazanacak ve cilt ürünlerini kokusuna, ambalajına göre değil, içeriklerine bakarak kullanacağız. Burada hem tüketici bilinçlenecek hem de biz doktorlar tedavilerimizi destekler nitelikte ürünlerle hastalarımızı evinden de desteklemiş olacağız” diyor.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik