Menu

Ajda Pekkan yaktı geçti

Ajda Pekkan yaktı geçti

Türk popunun süper starı Ajda Pekkan, Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda müthiş bir konser verdi.

Haber ve fotoğraflar: Murat TAMAY

ajdapekkan20130911-2

Alkışlar arasında sahneye çıkan Süper Star Ajda Pekkan, birbirinden güzel şarkılarını Harbiye Açıkhava’yı dolduran beş binden fazla hayranı için seslendirdi

Konsere iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri büyük ilgi gösterdi. Sahneye beyazlar içinde çıkan Ajda Pekkan, gece için özel olarak led ekranlarla çevrelenmiş sahnede ilk olarak ‘Vitrin’ parçasını seslendirdi. Pekkan, repertuarında ‘Yakar Geçerim’, ‘Arada Sırada’, ‘Heves’, ‘Flu Gibi’, ‘Ben Yanmışım’ ve yaz ayının en sevilen parçalarından biri haline gelen yeni şarkısı ‘Ara Sıcak’ gibi hareketli parçasına yer verdi. Ajda Pekkan'ın kostümleri, ışık ve dans grubunun şovları kadar dikkat çekiciydi. ‘Life Goes On’ parçasıyla Almanya’da müzik listelerinde elde ettiği başarıyla ülkemizi temsil eden Aynur Aydın gecede Ajda Pekkan’ın konuğu oldu. Sesini ve performansını çok beğendiğini dile getiren Ajda Pekkan ‘Ayrılıklar Mevsimi’ parçası ile sahneyi Aynur Aydın’a bıraktı. 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik