Menu

@twitburc'tan 2014 yılı burç yorumları

@twitburc'tan 2014 yılı burç yorumları

2014 yılı sizin için ne getirecek ?

Nuriye KIRMA Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   Fotoğraflar: DB Arşiv, Hürriyet Arşiv

Aşk, sağlık, iş, para gibi alanlarda sizleri neler bekliyor? Bu soruların yanıtlarını Twıtter’da yaptığı burç yorumlarıyla dikkatleri üzerine çeken ‘@Twitburç’ yani Astrolog Zeynep Turan’a sorduk. Turan, ünlülerin yıldızlarına bakarak onları aşk, kariyer ve sağlık konularında nelerin beklediğini anlattı. Kimi yaşadığı sansasyonel ilişkilerle gündeme gelecek, kimi de başarılı projelere imza atacak

KOÇ

Hayatınızın en önemli kararlarını almaya hazır mısınız? 2013 yılının ne kadar zor geçtiğini, nelerin üstesinden geldiğinizi hatırlatmaya gerek bile yok. 2014 yılının ilk aylarında kariyer hayatınızdaki gelişmeler temponuzu artıracak. Yılın ikinci yarısında hiç ummadığınız biriyle aniden başlayacak ilişkiniz, yıla damgasını vuracak türden...

KOÇ BURCU ÜNLÜSÜ

Nurgül Yeşilçay, evlilik yapabileceği ya da bu yıl altyapısını kurabileceği ilişkiye başlayabilir. Yıldızı daha çok parlayacak. Onu ekranlarda farklı projelerde daha çok görebileceğiz.

BOĞA

İlişkileriniz, dostluklarınız ve çevreniz baştan aşağı değişiyor! 2013 Mayıs’ından bu yana kendinizdeki değişimleri fark etmemiş olmanız imkansız. 2014’ün ilk ayları rutin gibi görünse de, aile bireylerinizin hayatlarının düzene girmesi, yüklerinizden kurtulmanıza yardımcı olacak. 2014 size büyümeyi vadediyor, bilginize!

demetakalin20131226

BOĞA BURCU ÜNLÜSÜ

Demet Akalın’ın özel hayatındaki iniş çıkışlar gündeme damga vuracak. İş yaşamındaki başarılarıyla kendinden söz ettirecek ve ortak çalışmalar yapacak. Toplumun farklı kitlelerine hitap edecek.

iKİZLER

Geleceğinizi kurmaya hazır mısınız? “Cesaretim yok, yine bir bahane bulurum” diyorsanız, yanılıyorsunuz. Bu sefer ikna edilen siz, cesareti veren başkaları olacak. 2014’ün size en büyük katkısı ‘güven’ olacak.

acunilicali20131226

İKİZLER BURCU ÜNLÜSÜ

Acun Ilıcalı, ilişkileriyle gündeme damgasını vuracak. Hem özel hayatı hem de sosyal ilişkileriyle kendinden söz ettirecek. Çalışkanlığı ve yeni projeleriyle takdir kazanacak.

YENGEÇ

Aşk için fedakarlık yapacağınız bir yıl değil! Aşkın fedakarlığını fazlasıyla alacağınız bir yıl. Küçük mucizelere inanmakta ne kadar haklı olduğunuzu göreceksiniz. Yılın sonlarına doğru aile bireylerinizle yapacağınız girişimlerde, yatırımcı kişiliğiniz de ön plana çıkaracak. Geçmişle yollarınız ayrılıyor. Kendi ellerinizle kalbinizi yarınlara hazırlıyorsunuz. Bu yıl sizin ayınız, mart!

tugbabuyukustun20131226

YENGEÇ BURCU ÜNLÜSÜ

Tuba Büyüküstün işiyle ilgili yılın ortalarına kadar yeni başladığı projelerde istediği verimliliği alamayacak. 2013’teki sektörden uzak kalışı 2014’ün ortalarına kadar devam edecek. 2014’ün sonunda radikal duruşuyla kendinden söz ettireceği projelere imza atacak.

ASLAN

Ön plana çıkmaya hazır mısınız? Hem de her konuda! Aşkta kaybettiğini düşünen bir Aslan burcuysanız, mutlaka bu paragrafı aklınızda tutun. Neleri feda ettiğinizi unutun, neleri kazandığınızı görmeye çalışın! 2014 yılının ortalarında başarılarınız konuşulurken, insanlar ne kadar haklı olduğunuzu da görecekler.

denizakkaya20131226

ASLAN BURCU ÜNLÜSÜ

Deniz Akkaya’nın evlilik hayatı ve evliliği çok konuşulacak. 2013’te problem yaşadığı insanlarla sorunlarını çözecek.

BAŞAK

2014 demek, hayatınız düzene giriyor demek. Bu sene sadece aşk değil, hayatınızın birçok bölümü güncelleniyor. 2013 yılı sağlık evinizde ve kariyerinizde sizi çok sınadı. Sabrınız, 2014 yılının ilk aylarında paraya dönüşecek. Uzun zamandır ara verdiğiniz duygularınız ise tekrar canlanıyor.

gulbenergen20131226

BAŞAK BURCU ÜNLÜSÜ

Gülben Ergen, televizyon projelerinden çok ilişkileriyle gündeme gelecek. Uzun yıllar ara verdiği dizi projelerine 2014 yılı itibariyle start verebilir.

TERAZİ

2014’te hayata olan bağlılığınız artıyor. Otokontrolünüz oldukça baskın ama hayatınızdan çıkaramadığınız insanlar hala sizinle. Neyse ki ‘hayır’ demeyi biliyorsunuz. Bu yıl alışkanlıklarınız ve çevreniz değişiyor. Sevgiye ikna edileceğinizden ise hiç şüpheniz olmasın. Yalnız bir uyarı; nisan ayında karar alırken biraz daha adaletli olun,

hulyaavsat20131226özellikle kendiniz için!

TERAZİ BURCU ÜNLÜSÜ

Kendi kadar popülaritesi yüksek biriyle başlayacak olan ilişkisi uzun süre tartışılıp konuşulacak. Hülya Avşar, kendine has açıklamalarıyla daha da dikkatleri üstüne çekecek. Ne de olsa Ay burcu Yengeç!

AKREP

2014 yılı, kararlarınızın arkasında durabileceğiniz bir yıl. Satürn, yılın son aylarına kadar sizi bırakmıyor; hatta sizi, hayatta bir üst seviyeye taşıyor. Neyi unutursanız unutun, 2013 ve 2014 yıllarını unutmanız mümkün değil. Neden mi? Kendini sürekli hatırlatacak tecrübelerle dolu da ondan...

kivanctatlitug20131226

AKREP BURCU ÜNLÜSÜ

Haritasında su baskın olan Kıvanç Tatlıtuğ, işiyle ilgili başarısını dünya basınına taşır. Fakat ilişkileriyle ilgili eleştiri oklarından bu sefer kurtulamayacak. Sinirlenmek onun da hakkı.

YAY

Hayatınızın başbakanı olmaya hazır mısınız? Duygularınız bu yıl sizi hiç yanıltmayacak. Yılın başlarında borçlarınız ve ödemeleriniz konusunda rahatlıyorsunuz. Gelecek kaygınız ise sizi terk ediyor. Birlikte olduğunuz kişinin ailesiyle buzları eritme vakti.

azrakin20131226

YAY BURCU ÜNLÜSÜ

Azra Akın’ın kültür farkı olan biriyle yapacağı evlilik çok konuşulacak. Hakkında ne kadar çok şey yazılıp çizilse de, tipik bir Yay gibi kendini fazla savunma gereği duymayacak. Eleştirilere kulak asmayacak.

OĞLAK

2014, 2013’te yaşadıklarınızın hepsini unutturacak bir yıl olacak. Hukuksal problemler ve iş değişikliği 2014 yılının ilk aylarında yönünüzü değiştirmenize sebep olurken, geç kalınmış tüm kararların da alınmasına yardımcı olacak. 2014 yılı bir nevi size ışık tutacak. Şubat ayına dikkat edin; aşk için bu kadar cesur davrandığınız bir dönem daha olmadığını göreceksiniz.

caglasikel20131226

OĞLAK BURCU ÜNLÜSÜ

Çağla Şıkel, işindeki başarısını ve istikrarını koruyacak. Satürn ve Jüpiter retrosundan dolayı evliliği medyanın yakın markajında olacak.

KOVA

Gücün ve aşkın hayatınızda buluştuğu en önemli yıl; 2014. 2013 yılını hafızanızdan silin ve 2014 yılına kendinizi teslim edin. Maddi olarak mükafatı bol bir yıl sizi bekliyor. Ortaklık veya iş kurmak isteyen bir Kova burcuysanız, hakkınız olan başarıyı özellikle haziran aylarında alacaksınız. Cesaretiniz göz dolduruyor.

ardturan20131226

KOVA BURCU ÜNLÜSÜ

Arda Turan’ın transferi ve ilişkisiyle sağ gösterip sol vuruyor olması 2014’te de çok konuşulacak. Ani kararların insanı olduğu, Jüpiter’in Balık burcunda hareket ediyor olmasından kaynaklanıyor.

BALIK

Yüzünüz gülsün, 2014 yuvanızı kuracağınız bir yıl olacak! Yönetici gezegeninizin burcunuzda hareket ettiği yıllardasınız. Neptün size adım adım geleceğin temellerini atmanızda yardımcı oluyor. Büyüyorsunuz. Cesursunuz, aile kurmak için kendinizi hazır hissedeceksiniz. 2014 yılının hediyelerini görmeye çalışın. Bu yıl dikkat etmeniz gereken ay; mayıs!

berensaat20131226

BALIK BURCU ÜNLÜSÜ

Yeni projeleri olacağı gibi, profesyonel duruşunu koruyacak Beren Saat. Ne de olsa Ay burcu Oğlak bir kadından söz ediyoruz. Başarısı, ilişkisi ne kadar çok merak edilip konuşulsa da, o yolunda emin adımlarla yürümeye devam edecek.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik