Menu

Çam sakızı ünlü armağanı

Çam sakızı ünlü armağanı

Hediyeleşmek son derece güzel bir alışkanlık... Herkes özel bir gün beklemeden sevdiği insana hediye alabilir. Ancak gelir seviyesi yükselince, hediyenin ebatı ve ederi de bir hayli yükseliyor. Bu haberimizi pahalı hediyelere ayırdık. İşte sevdiklerine otomobil hediye eden ünlüler

Fotoğraflar: Hürriyet Arşiv, Hafta Sonu Arşiv, DB Arşiv, Serhat HAYRİ, Nurdan USTA

İdo’nun galerisi
Annesi Derya Tuna tarafından hediye edilen pahalı otomobillerle adeta araç galerisi sahibi olan İdo Tatlıses, doğum günlerini iple çekiyor. Babası İbrahim Tatlıses’in Etiler’deki kebapçısının işletmesini yapan İdo, 18 yaşına bastığında babası tarafından kendisine Mercedes marka bir otomobil hediye edilmişti. İdo o zamandan beri koleksiyonuna her yıl başka bir araç katıyor. Annesinin geçtiğimiz senelerde kendisine ait Porsche marka cipi tahsis ettiği İdo’ya geçen yıl da yine Derya Tuna tarafından Range Rover marka bir cip hediye edilmişti. Tuna, bu yaş gününde de kuralını bozmadı ve oğluna 350 bin lira değerinde yeni bir pick-up armağan etti.

ido20140331
İdo Tatlıses Derya Tuna’nın hediye ettiği otomobilleriyle sadece kendisi gezmiyor, annesini de yanından ayırmıyor.

nur-fettahoglu20140331

Mahidevran Sultan’ın arabası
‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin güzel ve başarılı oyuncusu Nur Fettahoğlu eşinin kendisine armağan ettiği pahalı arabayla ayaklarını yerden kesmenin keyfini yaşıyor. Fettahoğlu bir yıldır birlikte olup nikah masasına oturduğu iş adamı eşi Levent Veziroğlu’nun pahalı hediyesiyle geçtiğimiz hafta Etiler’de turlarken görüntülendi. Range Rover marka cipiyle gezerken görüntülenen Nur Fettahoğlu’nun keyfine diyecek yoktu. Levent Veziroğlu’nun hediyesi olan cip a 200 bin değerinde.

seymasubasi20140331

Acun’dan pahalı hediye
Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın kızını ABD’de dünyaya getiren Şeyma Subaşı, bu mutlu haberi verdiği sevgilisi tarafından pahalı bir hediyeyle ödüllendirildi. Yaklaşık dört ay önce kızı Melisa’yı dünyaya getiren Şeyma Subaşı’na sevgilisi Acun Ilıcalı, doğum hediyesi olarak Range Rover marka bir cip almıştı. Subaşı, 800 bin liralık cipiyle görüntülendi. Bir arkadaşını ziyarete giden Subaşı aracına binerken görüntülendi. Cipin plakası da özeldi. Plaka ‘SM’ harflerini taşıyordu.

demetakalin20140331

Demet’in arabası
İş adamı Okan Kurt’la olan mutlu evliliğinde geride bıraktığımız şubat ayında Hira adını verdikleri bir kız çocuğu doğuran Demet Akalın, yaşadığı mutlu süreçle ilgili fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Eşi Okan Kurt’u baba olacağı haberiyle sevindiren Demet Akalın’ı eşi de doğuma iki ay kala pahalı bir hediyeyle sevindirdi. Doğumun son günlerine kadar sosyal hayatını sürdüren Akalın, Bebek’te arkadaşlarıyla buluştuğunda eşinin kendisine aldığı 2014 model Range Rover’ıyla ilk kez görüntülenmişti. Akalın aracını tebrik eden gazetecilere, “Okan, doğum hediyesi olarak bu arabayı bana aldı” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

zeynepdemirel20140331

Futbolcu hediyesi
Bir doğum hediyesi de Fenerbahçe’nin başarılı kalecisi Volkan Demirel’den eşi Zeynep Demirel’e... Şu sıralar çiçeği burnunda baba olan Demirel, eşine hamileliğinin yedinci ayında a 750 bin değerinde lüks bir cip hediye etmişti. Bu pahalı hediyeyi Cihangir’de başbaşa yedikleri bir yemekle kutlayan Zeynep ve Volkan Demirel çifti son derece mutlu görünüyordu. Volkan’ın bu pahalı hediyeyi alırken hiçbir ayrıntıyı kaçırmadığı da dikkat çekti. Son model cipin plakasında, Volkan ve Zeynep çiftinin isimlerinin baş harfinin yanında bir de kızları Yade’nin baş harfi ‘Y’ bulunuyordu.

asena20140331

Moda ikonuna lüks araç
Fenerbahçeli bir başka futbolcu Caner Erkin’in eşine aldığı milyonluk hediye de uzun bir süre magazin gündemini meşgul etmişti. Giydiği kıyafetlerle dikkat çekici fiziğini gözler önüne seren Asena Erkin, aynı zamanda kendi imzasını taşıyan tasarımlarıyla da son derece beğeniliyor. Erkin çiftini bu kadar dikkat çekici kılan bir başka özellikse, Caner Erkin’in eşine aldığı pahalı hediyeler. Nişantaşı’nda gazetecilere şov yapan Asena Erkin, 1 milyon liralık Ferrari’siyle adeta göz kamaştırmıştı. Beyaz renk arabanın plakasında adının ilk üç harfi yazılı olan Asena Erkin, uzun süre Ferrari Spider marka otomobilini park edecek yer aramış ve bu sırada gazetecilere direksiyon başında mutluluk pozları vermişti.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik