Logo
Bu sayfayı yazdır

‘’TARKAN’I ÇOK SEVİYORUM’’

‘’TARKAN’I ÇOK SEVİYORUM’’

Kuzey Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de önceki akşam sahne alan Sibel Can, konser öncesinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. ‘Yeni albümde Tarkan’la düet var mı?’’ sorusuna ‘’Bilemiyorum’’ yanıtını veren Sibel Can, ardından, ‘’Tarkan’ı çok seviyorum. O’nunla birlikteyken çok gülüyoruz’’ dedi.

sibelcan20140915-2

Konser alanını dolduran hayranlarının karşısına siyah, uzun, yarasa kollu, bel kısmı taşlarla işlenmiş ve göğüs dekolteli bir kıyafetle çıkan Sibel Can, ‘’Sizinle göz göze olmak benim için bir onurdur’’ diyerek hayranlarının cep telefonlarının ışığıyla kendisine eşlik etmesini istedi. Sevilen şarkılarının neredeyse tamamını hayranlarıyla birlikte seslendiren Sibel Can, mikrofonu verdiği vokalistinin söylediği şarkılar ve müzisyenlerinin yaptığı şovlarla da büyük alkış aldı.

sibelcan20140915-3

Hayranlarının konser boyunca kayda aldığı ve fotoğraflarını çektiği Sibel Can, son şarkısında herkesin ayağa kalkmasını istedi. ‘’Adınızı kalbime yazdım’ diyerek konuklarını selamlayan Sibel Can, alkışlar arasında sahneden ayrıldı. 


Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.