Menu

Tohum Otizm Vakfı 10 yaşında

Tohum Otizm Vakfı 10 yaşında

Otizmli çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimle topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla faaliyetlerine devam eden Tohum Otizm Vakfı, tüm destekçileri ile birlikte kuruluşunun 10’uncu yılını görkemli bir baloyla kutladı.

tohum-otizm20131115

AYLİN ERKOHEN, RENEE SABAN, SİREN ERTAN ÇARMIKLI, NİL UYGUNER, MİNE NARİN, ASLI OGAN, AYŞE SEVER, CEMRE NARİN, ESRA TOPBAŞ HABBAB, RANA TABANCA, ROSELLA KARABACAK, EBRU KOHEN

Beşiktaş Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleşen balonun sponsorluğunu ise Aşçıoğlu Grubu üstlendi. Tohum Otizm Vakfı Kurucu Başkanı Mine Narin yönetim kadrosu ve üyelerinin organize ettiği geceye iş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra 500 seçkin davetli katıldı. Ve bir kez daha binlerce otizmli çocuğa ve ailelerine umut ışığı oldular.

tohum-otizm20131115-2

Balonun sürprizlerinden biri Kenan Doğulu’nun ‘We Don’t Need No Education’ şovuyla sahneye getirilen Pink Floyd’un kurucularından Roger Waters’ın imzalı gitarıydı. Waters’ın ağustos ayında verdiği İstanbul konseri sonrası Tohum Otizm Vakfı Öğrencisi Cem Sezgin’e teslim ettiği özel gitarı Maya Portakal’ın yönettiği açık artırma ile satışa sunuldu. Gitar, Tohum Otizm Vakfı tarafından isminin açıklanması istenmeyen bir hayırsever tarafından 100.000 liraya satın alındı. Açık artırma sonrası ünlü şarkıcı Patrizio Buanne sahne aldı.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik