Menu

UNUTULMAZ ANLAR ALTI YAŞINDA

UNUTULMAZ ANLAR ALTI YAŞINDA

BC Atelier’in sahipleri Bettina Machler ve Candan Kıramer, ortaklıklarının altıncı yılını Nişantaşı’nda bulunan mağazalarında verdikleri özel bir davetle kutladılar.

rominahakko20131212

Her yıl geleneksel olarak düzenledikleri yeni yıl öncesi davetlerini de bu kutlamayla birlikte gerçekleştiren ikiliyi, bu mutlu günlerinde yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. “Şu dünyada anı biriktiriyorsak eğer, anları unutulmaz kılmak tek amacımız” mottosuyla yürüttükleri dekorasyon ve masa düzenine yönelik zarif tasarımları

bir araya getirdikleri butiklerindeki ürünler konukların beğenisini kazandı. O gün Bettina Machler ve Candan Kıramer örnek bir misairperverlik sergilediler. Davete katılan iş ve cemiyet hayatının tanınmış hanımları davet boyunca bol bol sohbet ederken, beğendikleri ürünleri satın almayı da ihmal etmediler.

sirenertan20131212

“Şu dünyada anı biriktiriyorsak eğer, anları unutulmaz kılmak tek amacımız” mottosuyla her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdikleri yeni yıl öncesi davetlerinde Bettina Machler ve Candan Kıramer, altıncı kuruluş yılı heyecanını da yaşadılar.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik