Menu

‘Son Umut’un Türkiye prömiyerinde yıldızlar geçidi

‘Son Umut’un Türkiye prömiyerinde  yıldızlar geçidi

Oscar ödüllü Avustralyalı aktör Russell Crowe’un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği ‘Son Umut’ filminin Türkiye prömiyeri 5 Aralık Cuma günü Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi.

russel20141211-1

Russell Crowe, Olga Kurylenko, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz’ın rol aldığı filmin prömiyerinde ünlü oyuncular kırmızı halıda kamera karşısındaydı. Mars Sinema ve NuLook İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Yıldırım’ın ev sahipliğinde gerçekleşen galaya, oyuncuların yanı sıra cemiyet ve magazin dünyasının ünlü isimleri katıldı. Kırmızı halıda Russell Crowe ve Olga Kurylenko sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Davetliler, filmi ilgiyle izledi.

Yilmaz-Belcim-Erdogan-5

Filmde canlandırdığı Binbaşı Hasan karakteriyle Avustralya’nın Oscar’ı olarak kabul gören ‘Australian Academy of Cinema and Television Arts’ ödülüne ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ alanında aday gösterilen Yılmaz Erdoğan, geceye eşi Belçim Erdoğan ile katıldı. Yılmaz Erdoğan “Bu filmde rol almam bile bir sürprizken adaylık gelmesi çok sevindiriciydi. Film sadece bizim rol almamızla değil, tarihi açıdan da büyük önem taşıyor.

Cem-Yilmaz-Russell-Crowe-15

Film gösteriminden önce birlikte fotoğraf çektiren Russell Crowe ve Cem Yılmaz esprileriyle izleyenleri kırdı geçirdi. Cem Yılmaz “Galanın çok görkemli olduğunu düşünüyorum. Sidney’deki galaya ben katılamamıştım ama burada misafirperverliğimizi en iyi şekilde gösterdiğimizi düşünüyorum” diye konuştu

HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 50/2014 SAYISINDA...


Ortam

Bu kategoriden diğerleri: « En cool erkek Ayşe beş yaşında! »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik