Menu

Karlar Prensesi Hira 1 yaşına girdi

Karlar Prensesi Hira  1 yaşına girdi

Popstar Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un geçtiğimiz yıl dünyaya gelen kızları Hira bir yaşına girdi. Kızının ilk yaş gününü ailesi ve yakın dostlarıyla evinde verdiği partiyle kutlayan Akalın, partinin konseptini sevilen çizgi kahramandan yola çıkarak ‘Karlar Prensesi’ olarak belirledi. Partide çektiği renkli kareleri de Instagram hesabından sevenleriyle paylaştı

hira20150212-2

Nuriye KIRMA

Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin geçtiğimiz yıl 4 Şubat’ta dünyaya gelen biricik kızları Hira, bir yaşına girdi. Akalın kızı için evinde, ‘Frozen-Karlar Ülkesi’ animasyon filminin karakteri ‘Karlar Prensesi’ konseptli bir doğum günü partisi verdi. Partiye Akalın ve Kurt çiftinin aile büyükleri ve sanat camiasından Ebru Gündeş, Elif Karlı, Ebru Destan İnan, Cansu Kurtçu gibi yakın arkadaşları katıldı.

‘DÜNYAMI DEĞİŞTİRDİN CANIM HİRA’M’

hira20150212-3

Kızı için iki katlı bir pasta hazırlatan ünlü sanatçı, duygularını Instagram'da şu sözlerle dile getirdi: “Canım kızım iyi ki doğdun. İyi ki Allah beni bu mutluluğa layık gördü. Ömrünün sonuna kadar anneciğin ve babacığın hep yanında olacak. Evimizin neşe kaynağı, gözbebeğim, canım kızım, nazarlardan korusun Tanrım seni. Dünyamı değiştirdin canım Hira’m. Prensesim, biriciğim.” Akalın, doğum günü partisinde kızının fotoğrafını paylaşmasa da, yakın arkadaşlarıyla çektirdiği pozları Instagram sayfasında yayınladı.

SEDA SAYAN’DAN İKİ BİN LİRALIK HEDİYE

İddialara göre Demet Akalın’ın sanat camiasındaki en yakın arkadaşlarından biri olan Seda Sayan, doğum günü partisine katılamadı ama hediyesini daha önceden alıp verdi. Sayan’ın Hira için Akmerkez’den 2000 liralık bir bileklik aldığı ve partiden önce sabah kahvaltısında Hira’ya hediyesini takdim ettiği söyleniyor.

 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik