Menu

İddialı konuştu ama o da yakalandı

İddialı konuştu ama o da yakalandı

Gündoğan Gandil Otel’de çocukları ve annesi ile tatil yapan Gülben Ergen, bu yaz mayolu ve bikinili görüntülenen Seda Sayan’la Hülya Avşar’a twitter’dan gönderme yapmış ve “Ben de Bodrum’a geliyorum ama beni mayolu çeken yok” demişti. Ancak bu kez kendisi de yakalandı.

 


Görüntülendiğindeki yüz ifadesi de objektiflere ilginç bir şekilde yansıdı. Havluyla kendisini kamufle etmeye çalıştığında ise iş işten çoktan geçmişti. Bu arada Ergen, havluya sarınsa da düzgün fiziği dikkatimizden kaçmadı. Gün boyu çocukları Atlas, Ares ve Güney’le oynayan sanatçı, fırsat bulduğu anlarda da Elif Şafak’ın son kitabı ‘İskender’i okudu.


Güzelliğini saklamıyor
Ezel dizisinin bitmesiyle tatilin tadını çıkaran Bade İşçil, Bodrum’u mesken tuttu. Ali Sayar’ın işletmesini yaptığı Türkbükü 5 Oda Otel’de arkadaşları ile denize giren İşçil, gazetecilerin kendisini görüntülemesine aldırmadı. Denizden çıkar çıkmaz soluğu duşta alan oyuncunun, pembe, sarı ve turuncu renklerdeki bikinisi çok hoştu. İşçil, düzgün fiziğiyle yürek hoplattı.


Anne demeye bin şahit lazım
Avrupa eski üçüncü güzellerimizden Esra Aşık, Fenerbahçe Spor Kulübü eski başkanı Metin Aşık’ın oğlu Murat Aşık’la dünya evine girince podyumlara da veda etmişti. Bu evlilikten Alya adında bir kızı da olan Esra Hanım’a geçtiğimiz hafta sonunda Bodrum’daki 5 Oda Otel’de rastladık. Otelin beach’inde bikinisiyle görüntülediğimiz Esra Aşık, hâlâ değme mankenlere taş çıkaran fiziğiyle anneliğin yanında fit bir vücuda sahip olunabileceğinin kanıtı gibiydi.

 


Denizleri aştı geldi
Eşi Arzum Onan’ın ismini verdiği ‘Sevgilim’ adlı yelkenli teknesini Bitez’e demirleyen Mehmet Aslantuğ, ansızın kopan fırtınadan dağılan yelkenlisinin halatlarını düzeltmek için güneşlendiği Sarnıç Beach’den teknesine yüzerek gitti. Aslantuğ, geri dönüşte de aynı uzun mesafeyi yüzerek geçti. Böylece usta oyuncu, uzun soluklu bir spor yapmış oldu.


Eski formunu arattıarattı
Wipeout yarışmasının başarılı sunucusu Asuman Krause, kendisi gibi oyuncu ve sunucu Ümit Erdim’le birlikte olduğu yönündeki haberlerle magazin basınında yer almıştı. Gündoğan’da kız arkadaşları ve akrabaları ile güneşlenen Asuman Krause’nin göbeği dikkatimizi çekti. Mankenlik yıllarındaki fit görüntüsüyle hatırladığımız Asuman’ın göbeği, son dönemde formdan düştüğünün kanıtıydı.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik