Menu

Şehirli kadın podyumda

Şehirli kadın podyumda

Özgür Masur
Özgür Masur İlkbahar-Yaz 2014 defilesi, kapılarını ilk defa bir Türk tasarımcısına açan İngiltere Konsolosluğu’nda gerçekleştirildi. Haute couture tasarımlardan oluşan koleksiyonuyla beğeni toplayan ünlü modacı Özgür Masur’un defilesi Feryal Gülman, Şebnem Çapa, Pınar Eczacıbaşı, Esra Oflaz Güvenkaya, Kenan Doğulu, Beren Saat, Bergüzar Korel gibi sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri başta olmak üzere modaseverler tarafından büyük ilgi gördü.

ozgur-masur20131016-2

Davet kokteyl ile başlarken konuklar kokteyl alanına kurulan Armaggan’ın tasarım harikası ürünlerini yakından inceleme fırsatı da buldular. Kokteylin ardından ise defileye geçildi. Defilede ünlü modacı Özgür Masur’un tasarımlarını profesyonel mankenler tanıttı. Davetliler defile sonrası düzenlenen partide DJ performansı ile gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

ozgur-masur20131016-3

Şehirli kadını divaya dönüştüren Özgür Masur tasarımlarında ipek kumaşlar, güpür dantellerle detaylandırılmış. El işi payetler güneşin ışıltısına eşlik ederken koleksiy onun başrolünde lüksü güçle birleşti ren şehirli kadın yer alıyor.

ozgur-masur20131016-4

İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu’nda 19’uncu yüzyıldan kalan muhteşem avizelerin yer aldığı art deco stili ana salonunda düzenlenen defileyi izlemeye, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri geldi.

ozgur-masur20131016-5

Cengiz Abazoğlu - Abazoğlu'nun melekleri

Deniz Berdan - Hıdrellez’den New York’a...

Tuvanam - 1920’lerden esen rüzgar

Gül Ağış - Afrikalı İstanbullular

Zeynep Tosun - Güçlü ve seksi kadınlar

Gizia - Afrika’ya yolculuk

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul presented by American Express 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik