Menu

Özge Ulusoy: ‘Modellik zeka ister’ Cengiz Abazoğlu: ‘Özge büyülü bir kadın’

Özge Ulusoy: ‘Modellik zeka ister’ Cengiz Abazoğlu: ‘Özge büyülü bir kadın’

‘IŞILTILI KADININ MARKASI’ OLAN ADINDAN SÖZ ETTİREN ADL, 2012 İLKBAHARYAZ KOLEKSİYONUNUN TASARIMLARINI HAZIRLAMASI İÇİN ÜNLÜ MODACI CENGİZ ABAZOĞLU İLE ANLAŞTI. 32 parçadan oluşan koleksiyonun marka yüzü de Özge Ulusoy oldu. İki ünlü ismi Cengiz Abazoğlu’nun Teşvikiye’deki ofisinde bir araya getirdik ve keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik...

İlk tanışmanız nasıl oldu?
Cengiz Abazoğlu: 22 yıldır koleksiyonlarımı devam ettiriyorum. Bir moda evinin olmazsa olmazı modellerdir. Özge de bu camiaya girmeye karar verdiğinde, Uğurkan Erez yanıma geldi, “Cengiz acayip güzel bir kız var, tam senin sevdiğin gibi” dedi (gülüyor).

Özge Ulusoy: 2003 yılıydı, ben Miss Turkey seçilmiştim. Yarışmanın ertesi günü de Cengiz’in defilesine çıktım. Öyle tanıştık.

Cengiz Abazoğlu: Provaya geldiği ilk günü unutamıyorum. Gerçekten büyülü bir kadındı. Sen buradasın diye kompliman yapmıyorum, arkandan da böyle konuşuyorum (kahkahalar). Özge’nin enerjisi de çok yüksektir, arkadaşlığı keyiflidir. Anlattığın şey onda kalır, öyle bir yapıya sahiptir.

382011-ozge-ulusoy-cengiz-abazoglu


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik