Logo
Bu sayfayı yazdır

Televole aşk

Derin Mermerci, hızlı adımlarla mekana giderken, Kaan Urgancıoğlu sorulara yanıt verdi.
Derin Mermerci, hızlı adımlarla mekana giderken, Kaan Urgancıoğlu sorulara yanıt verdi.

Gökhan Kimsesizcan
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

12112-gk-1

Derin Mermerci soruları cevapsız bıraktı.


12112-gk-2Merve Hasman, Cem Büyükhanlı

İş başka aşk başka
Nurettin Hasman ile Güliz Onursal’ın ikiz kızlarından Merve Hasman, geçtiğimiz günlerde Cem Büyükhanlı ile görüntülenmiş ve aşk yaşadıkları dedikoduları gündeme gelmişti. Merve Hasman’dan, Cem Büyükhanlı ile iş dışında bir ilişkilerinin olmadığını belirten bir açıklama gelirken, Cem Büyükhanlı da yeni sevgilisi ile ortaya çıktı. Ahmet Güneştekin’in Tophane’deki Antrepo 3’te gerçekleşen ‘Yüzleşme’ adlı sergisine sevgilisi ile el ele katılan Cem Büyükhanlı böylece dedikoduları yalanlamış oldu.

12112-gk-3Cem Büyükhanlı, Deniz Nar


Her cuma moda ve eğlence
Düzenlediği konsept partilerle adından söz ettiren, moda ve eğlence kanalı Fashion TV’nin Fashion Friday adlı partileri başlıyor. Fashion TV Türkiye’nin sahibi Enis Onat’ın ev sahipliğinde The Ritz Carlton Otel içinde hizmet veren Bleu Bar’da her cuma gerçekleşecek olan Fashion Friday’da Playboy kapak kızı Katharina Wyrwich’in performansıyla başlayan eğlence, her hafta ünlü DJ’ler ile devam edecek.

12112-gk-4
12112-gk-5
Michel Adam, Enis Onat
12112-gk-6

12112-gk-7Arte Tahir, Bilgehan Akarsu

Doğum günü hediyesi evlilik teklifi oldu
Çiftkurtlar Otomotiv’in sahibi Mehmet Çelik ile Sibel Turnagöl’ün aşk yaşadıkları haberleri ve ikilinin birlikte çekilmiş fotoğrafları ilk kez bu köşede yayınlanmıştı. Gizli saklı süren ilişkileri ortaya çıkan sevgililer daha sonra sürpriz bir şekilde Atina’da evlenince, Mehmet Çelik’in yedi yıl önce boşandığı Arte Tahir, çocuklarına haber vermediği için eski kocasına sitem etmişti. Arte Tahir, geçen hafta Akaretler’deki Limonçello’da 43’üncü doğum gününü kutladı. Doğum günü pastasını bir süredir aşk yaşadığı borsacı Bilgehan Akarsu ile birlikte kesen Tahir’i, pastasının mumlarını üflerken ilk tebrik eden de sevgilisi Bilgehan Akarsu oldu. Arte Tahir’i dudaklarından öperek kutlayan Akarsu, bir gün önce de Asmalımescit’teki Mor Meyhane’de sahneye çıkarak ilan-ı aşk ettiği Tahir’e elinde mikrofonla evlenme teklif etti. Arte Tahir “Evet” diyerek yeni yaşında en güzel hediyeyi aldı.

12112-gk-8
12112-gk-9

Gangnam Style etkisi
Güney Koreli şarkıcı PSY’nin ‘Gangnam Style’ adlı şarkısının yanı sıra ilginç dansı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de moda oldu. Son olarak Beşiktaşlı futbolcuların gol sevinci yaparken kullandığı ‘Gangnam Style’ dansı, iş ve sanat dünyasında da moda oldu. Geçtiğimiz hafta sonu Atiye Sokak’taki Kav Butik’te sokak ortasında ‘Gangnam Style’ dansı yaparken gördüğüm oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy’dan sonra Alkoçlar Otelleri’nin sahibi Ender Alkoçlar da Boğaz’da aynı dansı yaptı. Kızı Aslışah Alkoçlar da fotoğrafları Instagram’da paylaştı.

12112-gk-10
12112-gk-11

Aslışah Alkoçlar, babası Ender Alkoçlar’la tekne gezisini ve babasının ‘Gangnam Style’ dansını işte bu karelerle Instagram’da paylaştı.


Birinci yıl kutlaması
İşletmeciliğini Tarkan Ahmet’in yaptığı Gayrettepe’deki Masquarade birinci yılını kutladı. Dünyaca ünlü sanatçı Radio Killer’ın performası ile renklenen kutlama sabahın ilk ışıklarına kadar sürerken, Tarkan Ahmet maske şeklindeki pastayı Radio Killer ile kesti.

12112-gk-12
Radio Killer, Tarkan Ahmet
12112-gk-13

Bebek’te yerel seçim
Bebek’te Choice adlı bir mekan açıldı. Dünya mutfağından örnekler sunan ve işletmeciliğini Melih Doğan’ın yaptığı Choice, Atilla Yükselal ve Rıza Öz’ün ev sahipliğinde İstanbul geceleriyle tanıştı. Yağmura rağmen izdiham yaşanan açılışa iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katılırken, efsane mekanlarda She Bar’ın sahibi DJ Tarık Koray’ın müzikleri ile eğlence geç saatlere kadar sürdü.

12112-gk-14
Rıza Öz, Atilla Yükselal, Melih Doğan
12112-gk-15
Dj Tarık Koray

Uzakdoğu lezzetleri Etiler’de
Dünyada yaklaşık 225 restoran zinciri ve Gwen Stefani, Ben Affleck, Lindsay Lohan gibi starların ve Ryan Giggs, Jason Kidd, Justin Verlander gibi sporcuların uğrak yeri olan P.F. Chang’s China Bistro’nun Türkiye’deki ilk restoranı Etiler’de açıldı. P.F. Chang’s China’nın CEO’su Philip Chiang’ın da katıldığı açılışta Canan Anderson ve DJ Suat Ateşdağlı performans sergilerken yemekler de tam not aldı.

12112-gk-16
12112-gk-17
Chang’s

Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.