Menu

Enerjisiyle karları eritti

Okan Kurt-Demet Akalın
Okan Kurt-Demet Akalın
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

ÖMÜR SABUNCUOĞLU
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Akalın, otele bile yerleşmeden, hemen kendini alışverişe verdi. Önce eşi Okan Kurt’a, sonra tüm ekibine Amsterdam şapkaları satın aldı. Ayakkabıları inceledi, gözlüklere baktı, tişörtler aldı, sahne için kostümlerle ilgilendi. Bol bol aksesuar satın aldı. Bütün gün alışverişle geçti diyebilirim. Hollandalı kızların eşine yan gözle bakmasına biraz sinirlense de, kızgınlığı çabuk geçti. O kadar çok gezdik ki, havanın nasıl karardığını anlamadık. Üşümemiz artınca, otele gittik; sıcak birer kahve içip, kendimize geldik. Ardından Demet Akalın ve Okan Kurt dinlenmek için odalarına çıktılar.

AVRUPA’DA CANLI KONSER VERDİ
Sahne için hazırlanan Demet, hava çok soğuk olduğu için elbisesinin altına kalın bir çorap giyip sahneye çıktı. Son günlerdeki, “Popçular yurt dışı konserlerinde playback yapıp, sahneden iniyorlar” tartışmalarına, sahneye kendi orkestrasıyla çıkıp, şarkılarını canlı canlı söyleyerek kendi adına son noktayı koydu. Bu arada şunu da söylemeliyim ki, dört bin kişilik mekanın biletleri günler öncesinden tükenmiş. Sahnede iki buçuk saat şarkılarını canlı okuyan Demet Akalın, Amsterdamlı sevenlerinin gönlünü fethederek İstanbul’a döndü.

13021-gdy-1


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik