Menu

WhatsApp durumu: Aşk

Bade İşcil, Malkoç Sualp
Bade İşcil, Malkoç Sualp
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

Gökhan Kimsesizcan
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bade İşcil, cep telefonu sohbet programı WhatsApp profiline sevgilisi Malkoç Sualp’in çocukluk fotoğrafını koydu. Tarkan ve Malkoç Sualp kardeşler bir dönem İstanbul gecelerinin en çapkın isimleri arasındaydı. İkizlerden Tarkan Sualp, aralarında Hande Ataizi’nin de olduğu birçok güzelle flört ederken, tercihini yabancı güzellerden yana kullanan Malkoç Sualp de İtalya’nın ünlü TV spikerlerinden Luciano Francioli ile flört etmiş ve son olarak İngiliz Tara Bernerd ile nişanlanmıştı. Tarkan Sualp geçtiğimiz aylarda eşi Özden Bölükbaşı’ndan boşanırken, ikizi Malkoç Sualp oyuncu Bade İşcil ile yeni bir aşka yelken açtı. İlk kez geçen hafta Nişantaşı’ndaki Delicatessen’de Kelebek objektiflerine görüntülenen sevgililer, bir defilede tanışmış. Ünite Bilgi Teknolojisi ve Hizmetleri’nin CEO’su olan Malkoç Sualp’i Bade İşcil ile olan ilişkilerinin ne zaman başladığını öğrenmek için aradım. Telefonu Malkoç’un elinden alan Bade İşcil, birbirlerini daha önceden tanıdıklarını ancak ilişkilerinin çok yeni olduğunu söyledi. Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Kuzey Güney’de Banu karakterini canlandıran ünlü oyuncu, bir defilenin ardından gerçekleşen after party’de tanıştıklarını söylerken, birlikte olmaktan keyif aldıklarını ve şu an çok mutlu olduklarını söyledi.

13041-gk-1Bade İşcil, Malkoç Sualp


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik