Menu

KİM KİMİNLE NEREDE

KİM KİMİNLE NEREDE

Cemiyet hayatının sevilen hanımlarından Selma Türkeş kızı Melodi’nin özlemi ile günlerinin nasıl geçtiğini dostlarına anlatıyor, zaman zamanda kızının başarı dolu fotoğraflarını dostları ile Instagram’da paylaşıyor, geçen hafta kızı Melodi’nin eğitim gördüğün İngilteredeki Tasis The Amerıcan Scholl ın Englad’da kızının okulun valeybol takımına girmesinin mutluluğu dostları ile bu fotoğraf ile paylaştı.

Suat EKİZ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

yusufdaynefisekaratay20131113

Geçen yaz muhteşem bir nikah töreni ile hayatlarını birleştiren Yusuf Day ile Nefise Karatay çifti her fırsatta soluğu Ege sahillerinde alıyorlar. Geçen hafta sonu gün doğumunda tekneleri ile denize açılan Yusuf Day ve Nefise Karatay çifti mutluluklarını dostları ile böyle paylaşarak “Günaydın” diyordu.

zeynepcarmikliyaseminaloglu20131113

İş dünyamızın sevilen isimlerinden Osman Çarmıklı ve Sedat Aloğlu geçen hafta eşlerini alarak sinema keyfi yaptılar. Kanyon alışveriş merkezine gelen Osman Çarmıklı eşi Zeynep Çarmıklı ile Sedat Aloğlu eşi Yasemin Aloğlu ile Beren Saat ve Uğur Yücel’in birlikte oynadığı “Benim Dünyam” filmini izledikten sonra bir şeyler yemek ve içmek için Gina Restorana geçtiler.  


Ortam

Bu kategoriden diğerleri: « ARTI-EKSİ La Boom'da lezzet patlaması »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik