Menu

Işıl ışıl olun...

Işıl ışıl olun...

Yeni ümitlere en açık olduğumuz gecede ışıl ışıl olmaya hazır mısınız? Make-up artIst Melis İlkkılıç, seçeceğiniz makyaj ürünleri ile bunun aslında çok zor olmadığını söylüyor ve verdiği tüyolarla işimizi kolaylaştırıyor. gelin İlkkılıç’a kulak verelim ve önerilerini adım adım uygulayalım.

guzellik20131224-2

Pürüzsüz bir ten için…
Makyaj için en uygun zemini hazırlamak üzere fondöten kullanımıyla işe başlayın. Yüzün renk ve yapı kusurlarını örtmek ve pürüzsüz bir ten oluşturmak bu işin ilk adımı.

Çarpıcı bakışlar
Gözlerde metalik griler, lacivert ve siyah far bu sezonun en çarpıcı seçimi. Koyu göz makyajı seviyorsanız nude tonlarda bir ruj seçimi doğru olacaktır. Etkileyici bakışların en etkili silahı kirpikler için de en büyük yardımcınızın takma kirpikler olduğunu unutmayın. Koyu göz makyajını nude tonlarda bir rujla birleştirmenizi öneriyoruz. Gözlerde gold veya lame far kullanacaklara da önerimiz kırmızı veya bordo ruj. Göz makyajında kullanacağınız eyeliner ve maskaranızın waterproof olmasına dikkat ederseniz, gece boyunca akma sorunu yaşamayacağınızı unutmayın.

Son nokta!
Yüzünüzün tamamına yayılan bir ışıltı ve renk için son ihtiyacınızın allık olduğunu unutmayın. Işıltılı yanaklar sizi gecenin yıldızı yapacaktır.

guzellik20131224-3
2014’ü karşılayacağınız gece için elbette en büyük silahlarınızdan biri saçınız olacaktır. Sade ve doğal görünümün artık kesinlikle vazgeçilmez olduğu yalın trendy yakalamak düşündüğünüz kadar zor değil. Bu konuda bize yol gösteren Toni&Guy’dan Semih Altınbaş, yılbaşı gecesi için bize iki öneri sunuyor. Bunların ilki, bir topuz modeli. Sade ve içerisinde hareket olmayan, net görünüşlü bir topuzla asil bir duruşu yakalamanın mümkün olduğunu söyleyen Altınbaş, topuzların kesinlikle aksesuarlarla renklendirilmesini öneriyor. Saçlarda hareket isteyenlere önerisi ise iri dalgalar. Bir şekillendirici ile evde çok kolaylıkla yapabileceğiniz bu dalgaların size romantik bir hava katacağından emin olun.

Yeni yıla yeni saç renkleriyle girin
TONI&GUY’dan art direktör Eren Tekin, 2014’e yeni bir renkle girmenizi öneriyor ve yeni yılın trendy renginin, uçlara doğru yumuşak geçişli balyajların bulunduğu kahve bakır içerikli olduğunu söylüyor. Bu tonların çok fazla makyaja gereksinim duymadığını söyleyen Tekin, böylece günün her saatinde enerjik bir görüntü yakalamanın mümkün olacağını iddia ediyor.

Ortam

Bu kategoriden diğerleri: « Sihirli kutu Kurtarıcı maskeler »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik