Menu

Evin atmosferini değiştirecek küçük dokunuşlar

Evlerimiz için büyük mobilya ve dekorasyon değişimi için zaman ve enerji bulamadığımız zamanlar, aslında evin atmosferini değiştirmek için en doğru zamandır. Küçük dokunuşlarla değiştireceğimiz atmosfer, tekrar enerji bulacağımız bir motivasyon kaynağına dönüşebilir. İşte, evinin atmosferini değiştirmek isteyenler için küçük ama önemli tavsiyeler.

Devamını oku...

Ev-ofis çalışanlar için mutfak düzeni ipuçları

Merkezi ofislerin hükmünü kaybedip insanların ev-ofis veya mobil-ofis formatına geçmesi çok uzun zamandır tartışılıyor ama hayata geçmesi çok yavaş gerçekleşiyordu. Pandemi nedeniyle artık dünyada büyük bir çoğunluk ev-ofis düzeninde çalışmayı tercih etmeye başladı. Peki, evde bir ofis kurmuşken, evin mutfağı için de bir düzenleme yapmak gerekiyor mu? Çünkü eskiden ofis mutfağından sağladığımız pek çok hizmeti artık ev mutfağından almak durumundayız.

Devamını oku...

Sevgililer Günü coşkusu başlıyor

2020’nin üzerimizde bıraktığı olumsuz etkiden kurtulmak için aşılamanın başladığı 2021’de her fırsatı kullanacağız gibi görünüyor. Peki hediye seçmeye başladınız mı? İşte sevgililer günü için hediye tavsiyelerimiz.

Devamını oku...

Utanmasa tablet olacak dev ekranlı telefonlar

Telefonda dev ekranları çok sevdik. Öyle ki, bir zamanlar küçük ekranlar çok modayken ve hatta büyük ekranlı hacimli telefonlar demode görülürken, dokunmatik ekranların hayatımıza girmesiyle telefon ekranları giderek büyüdü. Bugün atık, 7 inç boyutundaki ekranlar tablet olarak kabul ediliyor ve tablet kapsamına girmeden olabilecek en büyük boyutlu telefon ekranları 6.5 inçi buluyor. Biz de, bu kullanışlı ve yüksek teknolojili cazip telefonlardan bazılarını sizin için inceledik.

Devamını oku...

Genç ebeveynler için hayatı kolaylaştıracak ipuçları

Anne baba olmak, aileye yeni bir bireyin katılmasının heyecanına kapılmak, ömür boyu unutulmayacak çok güzel bir histir. Ancak genç anne babaların çoğu zaman heyecanla, ve belki de hayatın koşturmacası arasında, hayat kalitelerini artırabilecek küçük önlemleri göz ardı ettiklerine şahit olabiliyoruz. Bu da genç ebeveynler için iş ve sosyal hayatta zorlandıkları bir sürecin başlamasıne neden oluyor. Peki, yeni bir bebek beklerken, bilmemiz gereken küçük ipuçları nedir?

Devamını oku...

Bu RSS beslemesine abone ol

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik