Menu

Sevgililer Günü coşkusu başlıyor

2020’nin üzerimizde bıraktığı olumsuz etkiden kurtulmak için aşılamanın başladığı 2021’de her fırsatı kullanacağız gibi görünüyor. Peki hediye seçmeye başladınız mı? İşte sevgililer günü için hediye tavsiyelerimiz.

Devamını oku...

Utanmasa tablet olacak dev ekranlı telefonlar

Telefonda dev ekranları çok sevdik. Öyle ki, bir zamanlar küçük ekranlar çok modayken ve hatta büyük ekranlı hacimli telefonlar demode görülürken, dokunmatik ekranların hayatımıza girmesiyle telefon ekranları giderek büyüdü. Bugün atık, 7 inç boyutundaki ekranlar tablet olarak kabul ediliyor ve tablet kapsamına girmeden olabilecek en büyük boyutlu telefon ekranları 6.5 inçi buluyor. Biz de, bu kullanışlı ve yüksek teknolojili cazip telefonlardan bazılarını sizin için inceledik.

Devamını oku...

Genç ebeveynler için hayatı kolaylaştıracak ipuçları

Anne baba olmak, aileye yeni bir bireyin katılmasının heyecanına kapılmak, ömür boyu unutulmayacak çok güzel bir histir. Ancak genç anne babaların çoğu zaman heyecanla, ve belki de hayatın koşturmacası arasında, hayat kalitelerini artırabilecek küçük önlemleri göz ardı ettiklerine şahit olabiliyoruz. Bu da genç ebeveynler için iş ve sosyal hayatta zorlandıkları bir sürecin başlamasıne neden oluyor. Peki, yeni bir bebek beklerken, bilmemiz gereken küçük ipuçları nedir?

Devamını oku...

Pandemiyle savaşı kazanıyor muyuz?

2020’nin başında sürpriz şekilde karşımıza çıkan ve kısa sürede dünyayı etkisi altına alan pandemide son düzlüğe girmiş olabilir miyiz? Bir yandan aşı haberlerinde umut veren gelişmeler yaşanırken bir yandan da dünyada insanların bilinçlenmesi ve maske kullanımı, hijyen kurallarına dikkat edilmesi gibi önlemler sayesinde, hastalık ilk günlerde yaşanan büyük dramalardan uzakta, daha profesyonel bir bilinçle yönetilliyor.

Devamını oku...

Pandemide kış eğlencelerine hazır mıyız?

100 yılda bir görülebilecek bir pandemiye denk geldik ve ne yazık ki 2021 ortasına kadar pandeminin dünya gündeminden silinmesi ihtimali görünmüyor. Bu da, resmi olarak karantina yasakları açıklanmasa bile, bireyler olarak bilinçli davranarak mümkün oldukça evimize odaklı bir hayat süreceğimiz anlamına geliyor. Peki, evde geçireceğimiz bir kış mevsiminde, eğlenmek, zaman geçirmek için hangi seçeneklere sahibiz?

Devamını oku...

Bu RSS beslemesine abone ol

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik