Menu

Vücutlar garanti altında

Vücutlar garanti altında

Ünlü yıldız Taylor Swift, ince ve düzgün bacaklarını geçtiğimiz hafta 40 milyon dolara sigortalattı.

Sahnelerin en çok kazanan şarkıcılarından biri olan Swift’in kendini güvene almak için böyle bir tercih yaptığı söyleniyor. Geçtiğimiz yıllarda Türk ünlülerin de bu yönteme başvurduğunu öğrenince, magazinin güzel kadınlarına “Siz güzelliğinizi sigortalatır mısınız” diye sorduk. İşte ünlü kadınların ilginç yorumları

Nuriye KIRMA, Murat TAMAY

taylor20150315-2

Güzellik yatırımına servet harcıyorlar

Hollywood yıldızları vücutlarında en beğendikleri yerlerini ömür boyu güvence altına alabilmek için sigorta şirketlerine yüksek bedeller ödeyerek sigortalatıyorlar. En son geçtiğimiz hafta Taylor Swift servetinin bir bölümünü bu uğurda harcadı ve yaklaşık 40 milyon dolara bacaklarını sigortalattı. Daha önce de, Julia Roberts 30 milyon dolara ışıl ışıl muhteşem gülüşünü, şarkıcı Rihanna bir milyon dolara bacaklarını, Daniel Craig dört milyon dolara tüm vücudunu, Miles Cyrus beş milyon dolara dilini, Madonna iki milyon dolara göğüslerini, bizim Türk yıldızlardan ise, Bade İşcil Süalp bir milyon dolara bacaklarını sigortalatmıştı.

seray20150315-2

Seray Sever

‘Sağlık güzellikten daha önemli’
“Benim ayaklarım 37 numara ve ince. Bana daha önce bir ayakkabı firması 100 bin dolar değerinde bir sigorta yapmıştı. Ama sanırım artık süresi geçmiştir. Kendime özel olarak böyle bir şey yaptırmayı kesinlikle düşünmüyorum. Zaten genel sağlık sigortam var. Sağlık güzellikten daha önemli.”

merve20150315-2

Merve Büyüksaraç

‘En beğendiğim yerim gözlerim’
“Ben böyle bir şey yaptırmayı düşünmem. Ama markalardan böyle bir teklif gelirse sözleşme şartlarına göre değerlendirebilirim. En beğendiğim yerim gözlerim ama sigortalatmayı düşünmedim.”

basak20150315-2

Başak Sayan

‘Gündem yaratmaya çalışıyorlar’
“Güzelliğini sigortalatan Türk ünlülere inanmıyorum. Çünkü böyle bir şeyi gündem yaratmak için yapıyorlar. Sağlık ve hayat sigortamız olsun, gerisi mühim değil. Ben de yazı yazıyorum, ne yani ellerimi mi sigortalatayım? Hiç mantıklı değil.”

ayşetolga20150315-2
Ayşe Tolga

‘O parayı kimsesiz çocuklara harcarım’
“Çılgınlık resmen! Bunlarla uğraşmam asla. Vücudumu, bacağımı, elimi, kolumu sigortalatmaya vereceğim parayı kimsesiz çocuklara ve yaşlılara harcarım daha iyi.”

ece20150315-2

Ece Vahapoğlu

‘Bacaklarımı sigortalattım’
“Bedenim çok şükür spor, genetik ve sağlıklı yaşamla tam istediğim gibi. Geçenlerde koşarken bu konu geçmişti, iyi dereceyle yarışlarda koştuğum için, estetikten ziyade güçlü kaslardan dolayı bacaklarımı sigortalattırdım. Fiziğimde en çok kalça ve bacaklarımı beğeniyorum. Koşuda da bana en gerekli yerler…”

ayşe20150315-2

Ayşe Kucuroğlu

‘Kaşlarımı sigortalattırırdım’
“Ben sanırım kaşlarımı sigortalattırırdım. Çünkü kaşlarımı almıyorum ve dağınıklığını, doğallığını seviyorum. Hep de böyle kalmasını isterim.”

sebnem20150315-2

Şebnem Dinçgör

‘Taylor Swift’in böyle bir şeye ihtiyacı yok’
“Ben Taylor Swift’in neden böyle bir şey yaptığına anlam veremedim. Parası varken böyle bir şeye ihtiyacı yok. Ben kendi adıma hiçbir yerimi sigortalatmayı düşünmüyorum. Ama illa böyle bir şey yapacak olsam en beğendiğim yerim gözlerim olduğu için gözlerimi sigortalatırdım.”

alegra20150315-2

Alegra Levi

‘Yüzümü sigortalatabilirim’
“Böyle bir şeyi hiç düşünmedim ben daha önce. Ben sigortalatsam herhalde yüzümü sigortalatırdım. Çünkü en beğendiğim yerim yüzüm.”

 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik