Menu

Fatih Ürek mide ameliyatı oldu 1 haftada 10 kilo verdi

Fatih Ürek mide ameliyatı oldu 1 haftada 10 kilo verdi

Sahnelerin sevilen sesi Fatih Ürek, 27 Mart Cuma günü mide küçültme ameliyatına girdi.

98 kilo ile ameliyata giren Ürek, ameliyattan sonra bir hafta içinde 10 kilo verdi. Şimdi çok daha mutlu ve enerjik hissettiğini söyleyen şarkıcı, Hafta Sonu'na yaşadığı süreci anlattı

Nuriye KIRMA

'KİLOLARIMDAN SON ZAMANLARDA ÇOK RAHATSIZDIM'

Son zamanlarda Işın karaca, Mustafa Koç, Hakan Aysev gibi isimlerin de başvurduğu mide küçültme operasyonlarının bir benzerini şarkıcı Fatih Ürek’in geçirdiğini öğrendik. Geçtiğimiz hafta Liv Hospital'de bir operasyonla midesini küçülttüren Ürek, “Geçmiş olsun, neler yaşadınız?” diye sormak için aradığımızda bize yaşadıklarını anlattı. Diyabet rahatsızlığı nedeniyle fazla kilolarından rahatsızlık duyduğunu söleyen Fatih Ürek, şunları söyledi: “Evet, bir operasyon geçirdim. Çünkü son zamanlarda kilolarımdan çok rahatsızdım. Bünye olarak çok çabuk kilo verebiliyorum fakat aynı hızla da alıyorum. Benim derdim vücuduma yerleşmiş olan kiloyu yok etmekti. Ayrıca diyabet hastasıydım. Yani sağlık olarak da fazla kilo beni çok etkiliyordu. Sahne performansım çok iyidir ama artık onu bile etkilemeye başlamıştı kilolarım. Ameliyata karar verme sürecim biraz zor oldu. Bu yüzden öncesinde derin bir araştırma yaptım. Herkes gibi bende de bir korku vardı...”

‘IŞIN KARACA BANA ÇOK DESTEK VERDİ’

Daha önce bu operasyonu geçiren arkadaşlarının kendisine cesaret verdiğini söyleyen Fatih Ürek sözlerine şöyle devam etti: “En son vokalist arkadaşım ameliyat olmuştu ve 150 kiloydu. Kısa sürede fazla kilolarından kurtuldu. Ondaki değişimi görünce ben de inanamadım ve cesaretim arttı. Ayrıca daha önce ameliyat olan Işın Karaca, Aslı Zen ve Hakan Aysev de son derece hallerinden memnundu. Özellikle Işın sağ olsun bu süreçte bana çok destek verdi. Ameliyatın sahne performansımı etkilemesinden çok korkuyordum ama Hakan Aysev, diyaframa kesinlikle bir etki etmediğini, aksine kendisini daha iyi hissettiğini söyledi. Ben de güzelce araştırmamı yaptıktan sonra, Liv Hospital'de 27 Mart Cuma günü ameliyata girdim. Buna tüp mide ameliyatı da deniliyor ama aslında mide küçültme ameliyatı. Bu yöntem Amerika'da da sık sık kullanılıyor. Midemin bir kısmını aldılar ve şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Henüz çorba, meyve suları ve protein tozlarıyla besleniyorum. Çok kısa sürede yani bir haftada 10 kilo verdim. Hedefim 75-80 arası bir kiloya ulaşmak. Şu anda enerjim çok iyi. Kısa sürede bomba gibi olacağıma eminim.”  

fatihh 20150409-2

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik