Menu

En ünlü aşklar

En ünlü aşklar

Ne yaşı vardır ne zamanı, gönül dinlemez fermanı, insan bir kez aşık olmaya görsün… Uzun süreli evlilikleri ve mutlu beraberlikleri ile herkesin takdirini ve hayranlığını kazanan ünlü çiftlere, bu işin sırrını sorduk. Bize aşk ateşinin nasıl canlı tutulduğunu anlattılar.


Ata Demirer & Özge Borak
Çiçeği burnunda aşıklar
‘Eyyvah Eyvah 2’yle ilk filminin üzerinde bir gişe hasılatı elde eden Ata Demirer, mesleki yaşantısında kazandığı başarıyı özel hayatına da taşıdı. Ünlü komedyen, filmdeki rol arkadaşı Özge Borak’a olan aşkını şöyle açıklıyor: “Aramızdaki şey çok yeni ve kendimizin bile zor dillendirdiği bir duygu. Her şeyin daha çok başındayız.”

Ebru Şallı & Harun Tan
‘İLK GÜNKÜ GİBİ’
Evliliklerinde dokuzuncu yıllarına giren Ebru Şallı ve Harun Tan çifti, iki çocukları olmasına rağmen birbirlerine olan aşklarını ve sevgilerini hiç yitirmedi. Mutluluklarının sırrını her fırsatta paylaşan çift, yaşadıklarını sevgi ve aşk beraberliği olarak tanımlıyor. Ebru Şallı sevenlere şu öğüdü veriyor: “İlk günkü heyecanı kaybetmeyin, birbirinize güvenin ve aşkınızı çocukla taçlandırın.”

Tolgahan Sayışman & Serenay Sarıkaya
‘Hayatımın kızını buldum’
Oyuncu çift Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya’nın beraberlikleri, rol aldıkları ‘Lale Devri’ dizisinde başladı. Geçtiğimiz ay ‘Beyaz Show’a da katılan çift, program boyunca mutluluk tablosu çizdi. Tolgahan Sayışman duygularını şöyle özetliyor: “Hayatımın kızını buldum, artık bırakmam. Serenay çok iyi kalpli ve düzgün biri. İleride ne olur bilmiyoruz ama şu an çok mutluyuz.”

Demet & İbrahim Kutluay
‘Her şey ilk günkü gibi’
Birbirleriyle mükemmel bir uyum yakalayan Demet-İbrahim Kutluay çifti, evlendikten sonra aşkı kaybetmemelerinin sırrını, her şeyin ilk günkü gibi devam etmesi olarak açıklıyorlar. Demet Kutluay, “Evliliğimizin flörtten farkı yok, aynı heyecan, aynı sevgi ve aynı aşkı yaşıyoruz” diyor gülümseyerek.

Özlem Yıldız & Sinan Serter
‘Arkadaş kalmak önemli’
TV 8’de ‘Aklımıza Takıldı’ programını sunan Özlem Yıldız, evliliğini de mutlu bir şekilde sürdürüyor. Aşkın canlı kalması için, arkadaş olabilmenin önemli olduğuna inanan güzel sunucu, yaşadıklarını büyük bir heyecanla anlatıyor: “Gün içerisinde sürekli haberleşiriz, konuşuruz, birlikte eğleniriz. Önemli olan bunu uzun yıllara taşımak. Başarırsan evliliğinde çok mutlu olursun.”

Sema Şimşek & Burak Hakkı
‘İşin sırrı kendin olmak’
Burak Hakkı ve Sema Şimşek sanat camiasının örnek gösterilen çiftlerinden biri. Aşk ateşini harlayan şeyin anlayıştan geçtiğini söyleyen Burak Hakkı, “Evlendiğimizden beri birbirimize sesimizi dahi yükseltmedik. Olay sıcakken konuyu kapatıyoruz, sonra konuşmayı tercih ediyoruz” diyor. Doğal olmanın önemini vurgulayan yakışıklı oyuncu “En önemlisi, kendin olup, karşındakini kendin olarak kabul etmek. Mutlu evliliğin sırrı bu” açıklamasını yapıyor.

Aşkın Nur Yengi & Haluk Bilginer
Evlilikte ‘3 S’ kuralı
Üç yıldır üzerinde çalıştığı albümü ‘Gözümün Bebeği’ni geçtiğimiz ay çıkaran Aşkın Nur Yengi, Türkiye’nin en önemli oyuncularından Haluk Bilginer’le ve kızları Nazlı ile gözlerden uzak, mutlu ve aşk dolu bir evlilik yaşıyor. Beraberliklerinin beşinci yılını kutlayan çift, aşkı kaybetmemek için ‘3 S’ kuralını uyguluyor. Aşkın Nur Yengi ‘S’lerini, sevgi, sebat ve sabır olarak açıklıyor.

Emre Altuğ & Çağla Şıkel
‘Kendimi Çağla’ya teslim ettim’
Birlikteliklerini, Kuzey adını verdikleri oğullarıyla taçlandıran Emre Altuğ ve Çağla Şıkel çifti, aşk dolu evliliklerinin sırrını şöyle açıklıyor: “Eğer evlilikte mutlu olmak istiyorsanız kendinizi eşinize bırakacaksınız. Tabii insan bunu kendi şahsiyetini kaybetmeden yapmalı. Bizce, mutlu evliliğin en önemli sırlarından bir tanesi bu.”

Eda & Metin Özülkü
‘Önemli olan içten ve şeffaf olmak’
Aşklarını sözlere döken, birbirleri için şarkılar besteleyen müzisyen çift Eda ve Metin Özülkü için mutluluğun sırrı, içtenlik ve şeffaflıktan geçiyor. Ailelerin önemini de vurguluyorlar: “Evlilik müessesesine iyi bakan ailelerden geliyoruz.”

Mustafa & Emina Sandal
‘Aşk ve güven dolu bir evlilik’
Sanat camiasının mutlu beraberliklerinden birini de Mustafa ve Emina Sandal yaşıyor. Aşklarını oğulları Yaman’la tamamlayan çift, mutlu evliliğin sırrını ‘aşk ve güven’ olarak tanımlıyor. Emina, Mustafa Sandal’a çok güvendiğini söylerken gözbebekleri parıldıyor, “O hiçbir şekilde yanlış yapmaz. Ona çok güveniyorum.”

Feraye & Kaya Çilingiroğlu
‘Duygularımızla yaşıyoruz’
Golf oynarken tanışan ve ilişkilerini bir çocukla süsleyen Feraye ve Kaya Çilingiroğlu çiftinin evliliğinde aşk çok önemli bir yer tutuyor. Feraye Çilingiroğlu, duygularını gizleme gereği de duymuyor: “Biz duygularımızla yaşayan, öyle hisseden ve davranan insanlarız. Birbirimize zorla bir şey yaptırmayız, birbirimizi tamamlar, değerini ve önemini her zaman vurgularız. Beraberlikte saygının çok büyük önemi var.”

Demet Akbağ & Zafer Çika
‘Aşkı arkadaş kalarak yaşatıyoruz’
12 yıldır mutlu evlilikleriyle konuşulan Demet Akbağ ve Zafer Çika, oğulları Ali ile keyifli bir aile hayatı yaşıyor. Ünlü oyuncu, ilişkilerinde aşkı canlı tutabilmenin sırrını; sevgi, saygı ve arkadaş kalabilmek olarak tanımlıyor: “Eşim en iyi arkadaşım, oğlum Ali de artık büyüdü ve o da bizim arkadaşımız oldu. Üçümüz bir araya gelince çok eğleniyoruz.”

Erdinç YAPAN


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik