Menu

Onların da vazgeçemedikleri var!

Onların da vazgeçemedikleri var!

Bırakın yaşadıkları beraberlikleri, attıkları adımlar bile izlenen ünlüler, çoğu kez paparazzilerden kaçmak için ellerinden geleni yaparlar. Ne var ki, ünlü olmanın kaçınılmaz sonucu ve ödenmesi gereken faturası da, hayranlarının doymak bilmeyen merakına göğüs germektir. Evet, bu haftaki merakımız, ünlülerin tutkuları oldu. Elbette onların da vazgeçemedikleri vardı ve bu konuyu sizler için araştırdık. İşte bazı ünlülerin bilmediğiniz tutkuları.


Cem Yılmaz
Ünlü komedyenin otomobillere olan ilgisini herkes biliyor. Ancak pek bilinmeyen bir diğer tutkusu da elektronik müzik. Yılmaz, Levent’teki evine profesyonel bir müzik stüdyosu bile kurdu.


Mine Kalpakçıoğlu
İstanbul sosyetesinin güzel kadınları arasında yer alan reklamcı Mine Kalpakçıoğlu, motosiklet ve kick boks tutkunu. Kalpakçıoğlu, her ikisinden de vazgeçemiyor.


Mustafa Koç
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, model uçak tutkunları arasında. O kadar ki, kızı Esra ile birlikte Türk milli takımında yer alan Koç, 2004 yılında Kanada’da yapılan F3J Model Planör Dünya Şampiyonası’nda ülkemize dünya ikinciliği kazandırdı. Mustafa Koç’un ayrıca fotoğrafçılığa, golf sporuna, atlara ve dalışa da merakı bulunuyor.


Okan Bayülgen
Hobi olarak başladığı fotoğrafçılıkta kısa süre içinde profesyonelleşti. Ayrıca motosikletlere karşı da inanılmaz bir tutkusu var.


Cem Boyner
Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, dalış sporlarını çok seviyor. Yakınları vurgun tehlikesi nedeniyle endişe duysa da, o son derece usta bir dalışçı.


Ümit Boyner
TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner’in korku filmlerine özel bir ilgisi var. Dalış da yapan Boyner, dövüş sporlarından kick boks’la ilgileniyor.


Fuat Güner
MFÖ grubunun üyesi olan Fuat Güner’in en ilginç yönü ve vazgeçemediği tutkusu, model uçaklar. Güner, 2002 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu dört ay sırt üstü yatmak zorunda kalınca, maket uçak yapmaya başladığını söylüyor. İstanbul Model Uçak Kulübü üyesi olan Güner’e, oğlu da eşlik ediyor. Bu arada Avrupa ve dünya şampiyonalarında dereceleri de var.


Beyazıt Öztürk
Şovmen Beyazıt Öztürk, tam bir alaturka müzik hayranı. Özellikle fasıl meclislerini çok seven Öztürk, sık sık evine fasıl ekibi getirtip özel eğlenceler düzenliyor. Cansel Elçin ‘Gönülçelen’ dizisinin başarılı oyuncusu Cansel Elçin, tam bir play station tutkunu. Elçin haftanın belli günlerinde arkadaşlarıyla play station partileri düzenliyor.


Kenan Doğulu
Elbette biz onu hep sahnelerde, konserlerde görüp albümlerini dinliyoruz ama Kenan Doğulu’nun en mutlu olduğu anlar, play station oynadığı anlar oluyor. Doğulu, bu konuda çok da iddialı.


Mustafa Sandal
Popun ünlü sesi Mustafa Sandal’ın hatırı sayılır bir saat koleksiyonu var. Sandal, gittiği her ülkeden farklı model saatler almaya devam ediyor.


Ercan Saatçi
Şarkıcı ve spor yorumcusu olan Ercan Saatçi, oyuncak arabaları çok seviyor. Oyuncaklardan oluşan araba koleksiyonu tek kelimeyle muhteşem.


Acun Ilıcalı
Başarılı yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı’nın en büyük eğlencesi ve stres atma yöntemini, yakınları çok iyi biliyor. Ilıcalı, iflah olmaz bir play station tutkunu. Öyle ki, sabahlara oyun kadar oynuyor.


Teoman
Milyonların hayranı olduğu rock şarkıcısı Teoman’ın bilinmeyen en ilginç yönü, çizgi roman biriktirmesi. Ünlü şarkıcı, yüksek lisans tezini bile çizgi roman üzerine yapmıştı.


Ali Ağaoğlu
Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun en ilginç yanı, holding binasının arka bahçesinde ceylan, tavuskuşu ve keklik beslemesi.


Necati Şaşmaz
‘Kurtlar Vadisi’ adlı dizinin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, tasavvufla yakından ilgileniyor. Bu sayede ney çalmak onun en büyük tutkusu olmuş. Sanatçı, ayrıca ebru sanatına da yakınlık duyuyor.


Ata Demirer
Hayvanları çok seven ünlü komedyen için güvercinlerin yeri çok başka. 50’den fazla güvercini olan Demirer, en güzel zamanlarını evinin çatısında onlarla oynarken geçirdiğini söylüyor.


Zerrin Tekindor
‘Aşk-ı Memnu’ dizisinin ‘Matmazel Deniz’i Zerrin Tekindor, oyunculukta olduğu kadar güzel sanatlarda da çok başarılı. Tekindor, profesyonel olarak resim yapıyor.


Özcan Deniz
Şarkıcılığı ve oyunculuğunu çok iyi bildiğimiz Özcan Deniz’in en ilginç yönü, hiç şüphesiz yağlıboya tablolar yapması. Deniz, “Resim yapmak beni dinlendiriyor, müthiş keyif alıyorum” diyor.


Etyen Mahçupyan
Gazeteci Etyen Mahçupyan’ı yıllardır yazılarıyla tanıyoruz. Ancak onun en ilginç yönü, at yarışlarına olan tutkusu. Öyle ki, yarış atlarının tüm özelliklerini ayrıntılarıyla bildiği için ‘uzmanlık’ payesi bile bulunuyor.


Engin Altan Düzyatan
Sinemaya olan tutkusunu sürekli dile getiren Engin Altan Düzyatan’ın evinde muhteşem bir film arşivi bulunuyor. Sevgilisi Özge Pirinçcioğlu ile sık sık sabahlara kadar oturup film izliyorlar.


Kadir İnanır
Türk sinemasının ünlü aktörü Kadir İnanır’ın en büyük tutkusu kurbağa! Nerede bir kurbağa figürü taşıyan obje görse hemen satın alıyor. Evinin bir odası tamamen kurbağa figürleri içeren objelerle dolu.


Osman Çarmıklı
Çarmıklı İnşaat İcra Kurulu Başkanı Osman Çarmıklı, sosyetede metroseksüelliği ile bilinir. Çarmıklı’nın en ilginç özelliği silah koleksiyonudur.

Serkan BAL - Can HAKMAN


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik