Logo
Bu sayfayı yazdır

Kadınlar, ‘Yılın Erkekleri’ni gölgede bıraktı

Kadınlar, ‘Yılın Erkekleri’ni gölgede bıraktı

Sanat, podyum dünyaları ve sosyal hayatın tanınmış genç kadınları, ‘Yılın Erkeği’ ödül töreninde şıklıkları ve güzellikleriyle parladılar. Ünlü kadınlar, güzellikleriyle erkekleri gölgede bıraktılar

Hiç bu kadar güzel kadını bir arada gördünüz mü? Dizilerde, podyumda, sokaklarda gayet sade, gayet sıradan görünen ünlü kadınlar, ‘GQ Men of the Year’ ödül törenindeydi. Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus’da geçen hafta düzenlenen ‘Men of the Year-Yılın Erkeği’ ödül töreninde yılın hayranlık uyandıran erkekleri ödüllerine kavuşurken gece renkli görüntülere sahne oldu. Beren Saat, Eda Taşpınar, Tülin Şahin, Burcu Esmersoy ve Bergüzar Korel gibi tanınmış isimler şıklıkları ve güzellikleriyle göz kamaştırdılar. Kırmızı halıda gecenin nabzını Tülin Şahin tutarken, törenin sunuculuğunu ise Burcu Esmersoy üstlendi. Yılın en dikkat çeken işlerine imza atan erkeklerin ödüllendirildiği gecede oyunculuk kariyerindeki göz alıcı başarısı nedeniyle Beren Saat de ‘Yılın Kadını’ ödülünü aldı. Kadir İnanır’ın Kenan İmirzalıoğlu’na ödülünü takdim ettiği törende Didier Drogba Ünal Aysal’ın, Mabel Matiz Orhan Gencebay’ın, Kerem Çatay Bergüzar Korel’in, Kenzo Takada Alize Dinçkök Eyüboğlu’nun, Michael Nouri ise Ece Yörenç’in elinden ödüllerini aldılar.

İşte ödül kazananlar

Yılın İkonu/Akmerkez Özel Ödülü Kenzo Takada
Uluslararası Şöhret Jeremy Renner
Yaşam Boyu Başarı Ödülü Michael Nouri
Yılın Oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu
Yılın Sıradışı Başarısı Ahmed Akgiray
Yılın Sporcusu Didier Drogba
Yılın Yapımcısı Kerem Çatay
Yılın Farkındalık Projesi Can Candan
Yılın Yönetmeni Yılmaz Erdoğan
Yılın Girişimci İşadamı Mübariz Mansimov
Yılın Stil Sahibi Erkeği Murat Türkili
Yılın Şefleri Üryan Doğmuş ve Cihan Kıpçak
Yılın Müzisyeni Mabel Matiz
Yılın Kadını Beren Saat

edataspinar20131219

Cemiyet hayatının genç temsilcilerinden Eda Taşpınar her gittiği davette güzelliği ve farklı tarzıyla dikkat çeker. Eda, bu davette de yine tarzını konuşturdu ve ‘İkoncan’ lakabını hakkıyla elde ettiğini kanıtladı. Muhteşem beyaz elbisesi, Elif Cığızoğlu’nun 2014 koleksiyonundandı.

tulinsahin20131219

Podyumun tartışmasız 1 numaralı isimlerinden Tülin Şahin, törende kırmızı halıyı sundu. Konuklarla kısa röportajlar da yapan Tülin Şahin, Ayfer Gümüş tasarımı beyaz bir elbise giymişti.

berensaat20131219

Bakmayın ‘İntikam’ dizisinde ve ‘Benim Dünyam’ filminde kendi halinde sessiz, sakin ve masum durduğuna… Meğer Beren Saat’in içinde seksi bir kadın yatıyormuş. İşte kanıtı. Beren, hiç bu kadar güzel ve seksi görünmemişti.

berguzar20131219

‘Karadayı’ dizisinin Hakime Hanım’ını bu kadar güzel görmüş müydünüz? Bordo kesinlikle onun rengi. Yalnız dudaklarına biraz daha koyu kırmızı bir ruj sürse daha iyi dururdu.

burcuesmersoy20131219

Gecenin sunucusu Burcu Esmersoy ateş gibiydi! Kıpkırmızı elbise içindeki Esmersoy, sarışınlığın avantajıyla elbisesinin rengi sayesinde ışıl ışıl parlıyordu.

drogba20131219

Erkeklerin hakkını yemeyelim, gece aslında onlarındı. Futbola gönül vermiş herkesin sevdiği adam Didier Drogba parlak uluslararası kariyerini Galatasaray’da sürdürerek sahalarda fırtınalar estiriyor. Gecede, ‘Yılın Futbolcusu’ ödülünü aldı.

kenzo20131219

Kenzo markasını bilmeyen yoktur. Yaratıcı vizyonu ve başarılarıyla moda tarihinin en önemli figürlerinden Japon moda tasarımcısı Kenzo Takada, törene katılarak kendisine takdim edilen Akmerkez Özel Ödülü’nü kabul etti. Hayranıyız!

orhangencebaymabelmatiz20131219

İlk albümü ile senenin en müthiş müzik olaylarından birinin altına imza atan Mabel Matiz, ödülünü Orhan Gencebay’ın elinden aldı.
 

Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.