Menu

Yeni yıldan dileğim...

Yeni yıldan dileğim...

Her yeni yıl, yeni umutlar ve yeni başlangıçlar demektir. 2014 yılına ‘merhaba’ derken, hepimizin gönlünde gelecek yılla ilgili olarak kendimiz, ailemiz ve ülkemiz adına gerçekleşmesini istediğimiz dilekler vardır.

Nuriye KIRMA Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Murat TAMAY
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Fotoğraflar: Murat TAMAY, Hürriyet Arşiv

Türkiye’nin ünlü isimleri de hem ülkemiz hem de kendileri adına yeni yıldan beklentilerini Hafta Sonu ile paylaştı

Gizem Özdilli

“Hem ülkeme hem de tüm insanlığa huzur diliyorum. Çünkü mutsuz insanlar beraberinde her türlü hatayı getiriyor. İnşallah 2014 ülkeme çok güzel günler getirsin. Kendi adıma ise sağlık diliyorum. Geri kalan her şey gelir nasılsa…”

hulyakalyoncu20131226

Hülya Kalyoncu

“Ülkem adına her şeyden önce barış ve huzur istiyorum. Özellikle son zamanlarda yaşanan olaylarda büyük üzüntü duyduk. Ekonomik, siyasi ve sosyal anlamda her şey yoluna girsin. Ayrıca kültür ve sanatın daha ön planda olduğu bir yıl olsun. Çocuklarım ve ailem için ise 2014 bize, sağlık, huzur ve mutluluk getirsin.”

hulyakocyigit20131226

Hülya Koçyiğit

“Yeni yılın gelmesi insanlarda hep merak ve heyecan uyandırır. İnsanlar hep yaşadıklarından daha güzel şeyler yaşayacaklarına inanarak dua ederler. Ben de dua ediyorum; her şeyden önce ülkem insanı için huzur, mutluluk, saygı ve barış içinde bir ülke diliyorum.”

yesimsalkim20121226

Yeşim Salkım

“Her şeyden önce sağlık diliyorum. Çünkü ben hem kendimde hem de ailemde sağlık problemlerini üst üste yaşamış bir kadınım. Sağlık olduktan sonra iyi niyet ve güzel enerjilerle başarının geleceğine inanıyorum. Aile ile geçen zaman çok kıymetli olduğundan dilerim tüm insanlar bu yıl aileleriyle daha çok vakit geçirsinler. Ülkem adına da iyi şeyler olmasını istiyorum. Gençlerin her şeyden önemlisi iyi bir eğitimi hak ettiklerine inanıyorum ve iyi bir eğitim ortamının oluşmasını diliyorum.”

canbonomo20131226

Can Bonomo

“Herkese müzik, şiir ve hayat dolu, parlak ve capcanlı bir yeni yıl dilerim. Orada burada görüşmek üzere.”

aslıeksioglu20131226

Aslı Ekşioğlu

“Hem ülkem hem de şahsım adına, etrafımızdaki mucizeleri fark etmemizi ve bunu yaymamızı diliyorum.”

bettinamacnhler20131226

Bettina Machler

“Ülkem ve kendi adıma önce sağlık, mutluluk, bereket, barış ve insanlık için bol bol sevgi diliyorum. Sevginin aşamayacağı hiçbir güçlük yoktur.”

berksan20131226

Berksan

“Herkes için sağlık, bolluk, bereket diliyorum. Bu yıl çok fazla ünlü kaybımız oldu. Dilerim daha şanslı bir yıla gireriz. Tüm ülkenin ve tüm ırkların tek fikir ve tek vücut olduğu bir yıl olsun. Türkiye’nin ve tüm dünyanın yeni yılını kutluyorum.”

cigdemhitay20131226

Çiğdem Hitay

“2013 herkes için çok zor geçti. Birçok kayıplarımız oldu. Gerek iş dünyasından gerek sanat dünyasından gerek ailelerimizden herkesin kayıpları oldu. Umarım 2014’de kayıpları daha az yaşarız. Tabii ki herkesin istediği gibi huzur ve sağlık diliyorum herkese. En büyük dileğim herkes için huzur, sağlık ve barış…”

mehmeterdem20131226

Mehmet Erdem

“Kavgasız dövüşsüz huzur dolu bir yıl olsun herkes için, hepimiz için…”

edvinasponza20131226

Edvina Sponza

“Ülkeme ve kendime hem sağlık hem mutluluk diliyorum. Bunlardan daha önemli ne olabilir ki!”

hevesekinci20131226

Heves Ekinci

“Dünyada ve Türkiye’de her şeyin, tüm sorunların yoluna girmesini diliyorum. İnşallah 2014 memleketimize huzur, refah ve mutluluk getirir.”

selenozen20131226

Selen Özen

“2014’ün herkes için sağlıklı ve huzurlu bir yıl olmasını diliyorum. Ayrımcılığın yaşanmadığı ve insanların ayrımcılıktan uzaklaştığı bir yıl olsun. En büyük zarar ayrımcılıktan geliyor çünkü. Kendi dileklerim ise öncelikle küçük kızımın sağlığı ve tüm ailemin huzuru yerinde olsun. Spesifik bir şey dilemem gerekiyorsa; Hawaii’de bir tatil dileyebilirim!”

alibicim20131226

Ali Biçim

“Severken içinizi titreten mutluluklar; kendinizi yalnız hissetmeyeceğiniz, içinde nefret ve acı bulunmayan güzel bir yıl dilerim.”

ardaturkmen20131226

Arda Türkmen

“Bu aralar biraz fazla çalışıyorum. Sağlık her şeyin başı. İnşallah şahsım, ailem ve sevdiklerim adına sağlıklı bir yıl olur. Ülkem adına ise tutarlı ve huzurlu bir yıl olmasını diliyorum. Gözlemlediğim kadarıyla mutsuz bir toplum olmaya başladık. Dilerim 2014’te insanların yüzü daha fazla güler ve herkes daha mutlu olur.”

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik