Menu

‘Bu yıl Hülya Cup'ta yokum’

‘Bu yıl Hülya Cup'ta yokum’

Hülya Avşar'ın kendi adıyla düzenlenen Doğtaş & Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası, İstanbul Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü'nde gerçekleştirilen basın toplantısının ardından başladı. Bu yıl yeterli hazırlığı yapamadığı için antrenmansız olduğunu söyleyen Avşar, turnuvaya katılmayacağını açıkladı

Nuriye KIRMA
Fotoğraflar: Murat TAMAY

hulyaavsar20140407-2

Türkiye Tenis Federasyonu ve RMG’nin denetim ve gözetiminde gerçekleştirilen Doğtaş & Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası, 31 Mart-13 Nisan tarihleri arasında İstanbul Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü’nde gerçekleşti. Hülya Avşar, TED Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tınaz, Doğtaş Pazarlama Direktörü Derya Ercan, Liv Hospital’den Prof. Dr. Uğur Haklar, Tosbaa’nın Genel Müdürü Emre Beşikçi, Activar CEO’su Dr. Yaman Er’in katıldığı basın toplantısında turnuva hakkında bilgiler verildi. 22 farklı kategoride bin 100 tenisçinin katıldığı, Doğtaş & Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası’nın tüm gelirleri 12-18 yaş arası genç, yetenekli ve dar gelirli tenisçilere verilecek. Bursun yanı sıra; bu yıl üniversite öğrencilerine de eğitim bursu verilecek. Tenis severler tarafından yakından takip edilen turnuvanın açılışı, Hülya Avşar’ın ENBE Orkestrası Şefi Behzat Gerçeker ile yaptığı gösteri maçıyla oldu.

hulyaavsar20140407-3

KORTA JARTİYER İLE ÇIKTI
Avşar, gösteri maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve bu yıl Hülya Cup’ta yarışmayacağını söyledi ve nedenini “Antrenmansızdım. Katılanlar çok iyi hazırlanmıştı. O yüzden ben bu yıl yokum” diyerek açıkladı. Korta jartiyer çorapla çıkan Avşar, bununla ilgili sorulan sorulara “Kendi kendime ‘Bu çorapları giymenin bir yolunu bulacağım” dedim ve kısa tenis eteklerinin altına giymenin en mantıklısı olacağını düşündüm” şeklinde karşılık verdi.
 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik