Menu

MURAT DALKILIÇ ZEYNEP'İN HERŞEYİ

MURAT DALKILIÇ ZEYNEP'İN HERŞEYİ

Türk Pop Müziğinin başarılı isimlerinden Murat Dalkılıç, 5 yıldır yanında olan beraber çalıştığı Zeynep Bastık'ın albümünün herşeyini kendisi üstlendi.

Daha önce Murat Dalkılıç'ın "Lüzumsuz Savaş" şarkısında beraber kameralar karşısına geçen ikili bu defa Zeynep Bastık'ın yeni şarkısı "FIRÇA" için bir araya geldi "Fırça" isimli şarkıyla müzik piyasasına merhaba diyen Zeynep Bastık'ın en büyük destekcisi ve herşeyi Murat Dalkılıç oldu. "Fırça" nın söz ve müziğini yazan Dalkılıç prodüktürlüğü de kendisi üstlendi. Ayrıca klibin senaryosunu yazdı ve yönetmenliğini de kendisi yaptı.

muratdalkilic20141120-2

Dalkılıç "Zeynep bizim ailemizden birisi. Çok şarkı dinledik çok şarkı eledik en sonunda "FIRÇA" da karar kıldık. Zeynep'e klibini de ben çekmek istiyorum dediğimde hiç itiraz etmedi. Senaryoyu da beraber kararlaştırdık. Çekimler güzel oldu sabah erken saatte başladık geç saatlere kadar sürdü ama deydi. Gerçekten izlenmeye değer muhteşem bir klip ve dinlemeye değer harika bir şarkı müzik sevenlerle buluşmaya hazırlanıyor." açıklamalarında bulundu.  

muratdalkilic20141120-3

 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik