Menu

'Muhteşem Yüzyıl'ın muhteşem takıları

'Muhteşem Yüzyıl'ın muhteşem takıları

Sanat dünyası son günlerde şok bir beraberliği konuşuyor. İddialara göre ünlü yönetmen Abdullah Oğuz ile güzel oyuncu Selin Demiratar büyük bir aşk yaşıyor. Anlatılanlara göre bu aşk, ikilinin yönetmen ve oyuncu olarak görev aldığı ‘Şüphe’ dizisinin setinde başlamış! Selin Demiratar ile Abdullah Oğuz’un gizli beraberliği.

‘Şüphe’yle doğan sürpriz aşk!
Biri Türkiye’nin en önemli yapımcılarından ve yönetmenlerinden Abdullah Oğuz. Diğeri sinemanın ve televizyonun genç ve başarılı oyuncularından Selin Demiratar. Geçtiğimiz günlerde bir dedikodu kulaktan kulağa fısıldanmaya başladı. İddialara göre, Demiratar ve Oğuz büyük bir aşk yaşıyor! Bu aşkın, Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Şüphe’ dizisinin çekimlerinde başladığı da iddialar arasında.

SELİN DEMİRATAR’I, APO KEŞFETTİ!
1983 yılında dünyaya gelen Selin Demiratar, 1999 yılında Miss Globe Türkiye birincisi ve dünya üçüncüsü seçilmişti. ‘Lise Defteri’, ‘Acı Hayat’ ve son olarak ‘Adanalı’ gibi başarılı projelerin içinde yer alan genç oyuncunun, ne tesadüftür ki 2001 yılında rol aldığı ilk dizisi ‘90-60-90’ın yönetmeni de Abdullah Oğuz’du. Hatta başarılı yönetmen, ‘Selin Demiratar’ı keşfeden yapımcı’ olarak da gösteriliyor.

Muhteşem Yüzyıl Muhteşem Yüzyıl
Muhteşem Yüzyıl Muhteşem Yüzyıl
Muhteşem Yüzyıl  


‘MEHMET ARKADAŞIM KALACAK’
Selin Demiratar, en son ‘Adanalı’ dizisinin çekimlerinde tanıştığı ve başrolü paylaştığı Mehmet Akif Alakurt’la beraberdi. İkilinin aşkı Demiratar’ın diziden ayrılmasına rağmen uzun süre devam etmişti. Ancak ekim ayının ortalarında güzel oyuncu, “Mehmet hep arkadaşım olarak kalacak” diyerek ayrıldıklarını açıklamıştı.

ABDULLAH OĞUZ’UN KALBİ BOŞTU
Ünlü yapımcı Abdullah Oğuz ise, uzun bir süredir Ebru Akel’le birlikteydi. Fakat evliliğe giden ilişki, geçtiğimiz yaz sürpriz bir şekilde son bulmuştu. Oğuz’un ismi de bu ayrılığın ardından kimseyle anılmamıştı. Pek çok kişi Oğuz ve Akel’in nasılsa yeniden barışacaklarını ve bir araya geleceklerini sanıyordu. Ancak beklenen olmadı.

DEDİKODU MU GERÇEK Mİ?
Bize gelen duyumlara göre Selin Demiratar ve Abdullah Oğuz mutlu bir birlikteliğe yelken açmış durumda. İddialara göre ise şimdilik aşklarını gözlerden uzak yaşamak istiyorlar. İki isim de bugüne kadar yaşadıkları beraberliklerde her zaman açık ve net oldu, basınla paylaştı. Bakalım, bu kez bu konuyla ilgili olarak açıklama yapacaklar mı? Şimdi herkes “Bu aşk gerçek mi, değil mi?” diye birbirlerine soruyor. Elbette bu sorunun en doğru cevabını Demiratar ile Oğuz verecek.

HABER
Düne kadar Abdullah Oğuz’un Ebru Akel’e döneceği, Selin Demiratar’ın ise Mehmet Akif Alakurt’la kaldıkları yerden beraberliklerine devam edecekleri sanıldı. Ancak şimdi konuşulan ‘Şüphe’yle birlikte Oğuz ve Demiratar beraberliği.


Ömür SABUNCUOĞLU


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik