Menu

Yüzüklerin efendisi Hülya

Yüzüklerin efendisi Hülya

Yüzüklerin efendisi Hülya 30 Mart-11 Nisan 2015 tarihleri arasında yapılan TED & Gloria Jeann’s Coffees Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası yine heyecan dolu maçlarla geçti. 6 Nisan’da turnuvanın basın toplantısına katılan Hülya Avşar’a turnuvanın sponsoru tarafından, tenis raketi şeklinde yüzük hediye edildi. Yüzüğü çok beğenen Avşar, yüzüğü ‘cup’tı, Hülya Cup’ı anlattı

Nuriye KIRMA, Murat TAMAY

Bu yıl 15’incisi düzenlenen Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası, Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Klübü’nde 30 Mart-11 Nisan 2015 arasında yapıldı. Turnuvanın tüm gelirinin 12-18 yaş arası genç, yetenekli ve dar gelirli tenisçilere verileceği açıklandı.

Turnuvanın sponsoru olan Gloria Jeans Coffees, 6 Nisan’da yapılan basın toplantısında Hülya Avşar’a tenis raketi şeklinde pırlanta bir yüzük hediye etti. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hülya Avşar, yüzüğüyle bol bol poz verirken turnuva hakkında bilgi verdiği konuşmasına “Allah’a şükür, nice 15 yıllarımıza” diyerek başladı ve turnuvaya destek veren herkese teşekkür etti.‘HİÇBİRİ BENİM KADAR İYİ OYNAYAMIYOR’

Her yıl Hülya Cup’ın ardından birçok kişinin tenise başladığını söyleyen Avşar, “Bu turnuvayla tenise merak sarıyorlar. Bu beni en çok mutlu eden şey” diye konuştu. Tenis sporuyla ilgilenen ünlü isimlere de espriyle karışık laf atan Avşar, “Filiz Taçbaş, Şahan Gökbakar, Mustafa Sandal, Murat Boz, Çağla Şıkel, Ferhat Göçer, Hakan Ural, Ömür Gedik, Harun Tan... Hiçbiri benim kadar iyi oynayamıyor ama idare ederler” sözleriyle salonda kahkaha tufanı yaşattı.

MUR 9568
Kortta çiçek açtı

Hülya Avşar, mini taşlı, çiçekli gece elbisesiyle maç yaptı. Korta çıkarak gösteri maçı yapan Avşar, giydiği tenis kıyafetine modacısı Melih Yazgan’la birlikte karar verdiklerini söyledi. Tek bayanlarda çıktığı maçta elenen Hülya Avşar, “Sırada mix var o maçı alırız” dedi.

DSC 6182
 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik