Menu

Gerçek aşkı yakaladı

Gerçek aşkı yakaladı

2012 yılından beri birlikte olan ancak objektiflere birlikte poz vermekten hoşlanmayan Bettina Machler ve Sinan Dereli, bir sergi açılışına birlikte katıldılar.

Çiftin evlenip evlenmeyeceği, merak konusu

En son geçtiğimiz mayıs ayında Göcek’te arkadaşlarının teknesinde tatil yaparken objektiflere birlikte yansıyan Bettina Machler ve sevgilisi Sinan Dereli’nin aşkı son hızıyla devam ediyor. Genelde aynı fotoğraf karesine girmek istemeyen çift, geçen hafta bir davette rahat tavırlarıyla dikkat çekti. Özel hayatlarını birkaç yıldır popüler olmayan mekanlarda görüşerek yaşamayı tercih eden çift, EKAV/Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı’nın Ekav Art Gallery’daki sergi açılışına katıldı. Nezih Çavuşoğlu’nun ‘Melankolik Dalgalar’ adlı sergisinin açılış kokteylinde Bettina Machler ve Sinan Dereli, güzel birlikteliklerini tavırlarıyla da ortaya koydular. Çift, serginin ev sahipliğini üstlenen İnce Aksoy ve ressam Rezih Çavuşoğlu’yla uzun uzun sohbet etti. Bettina Hanım’ın sevgilisi Sinan Dereli’ye olan bakışlarından gerçek aşkı yakaladığı gözlerinden görünüyordu. Bettina Machler, son röportajlarından birinde çok güvendiği bir hayat arkadaşı olduğunu söylemiş ve “Evlilik?” sorusuna “Neden olmasın” yanıtını vermişti.

Betina-machler-Sinan-Dereli--2

Bettina Machler kimdir?

Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko’nun eski eşi. 23 yıllık evliliğin ardından 2006 yılında boşandılar. İsviçreli Bettina Machler ve Cem Hakko’nun Katia, Pia ve Can adında üç çocukları bulunuyor. Yakın arkadaşı ile Candar Kıramer ile ortak kurduğu davet ve organizasyon şirketi BC Atelier d'Ambiance’ta sekiz yılı bitirdi.

AYRILIK-YOK-EVLILIK-VAR-Bettina-Machler

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik