Menu

İyi ki doğdun Demet!

İyi ki doğdun Demet!

Demet Akalın’a 23 Nisan’daki doğum günü için yakın arkadaşları sürpriz partiler hazırladılar.

Mutluluğu gözlerinden okunan Akalın, partilerine gelen arkadaşlarıyla çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada takipçileriyle paylaştı. Akalın, doğum günü şerefine kızı Hira’nın yüzünün göründüğü fotoğrafları da ilk kez paylaştı

Nuriye KIRMA

23 Nisan’da 43 yaşına basan başarılı şarkıcı Demet Akalın, yeni yaşının şeferine kızı Hira’nın fotoğraflarını ilk kez paylaşarak hayranlarını mest etti. Akalın, nazar değmesinden korktuğu için kızının yüzünü yayınlamıyordu. Sevilen şarkıcı Demet Akalın, yeni yaşına arkadaşlarının organize ettiği sürpriz partilerle girdi. Önce gündüz saatinde Acarkent’teki Five O’Clock isimli mekanda yapılan partiye Emel Müftüoğlu, Ebru Destan İnan, Sezer Çakır, Ayşe Tetik, Esra Balamir ve Selen Özen gibi yakın arkadaşlarının yanı sıra annesi Şenay Adanur da katıldı. Ünlü şarkıcı ve arkadaşları partiden renkli kareleri Instagram hesaplarında yayınladılar. Gece ise Akalın’ın birçok kez sahne aldığı Sahne İstanbul’da eşi Okan Kurt bir başka sürpriz hazırlamıştı. Demet Akalın’ın Erol Köse, Kemal Doğulu, Tuğba Tetik gibi arkadaşlarının katıldığı bu partide başarılı şarkıcı güzelliğiyle göz kamaştırdı.

1


Demet Akalın, doğum günü partisine katılan tüm arkadaşlarıyla birlikte selfie (özçekim) yaptı ve Instagram’da takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafın altına yapılan yorumlarla tüm hayranları ünlü şarkıcının doğum gününü kutladı.

3


Demet Akalın’ın sürpriz yaş günü partisini düzenleyen, en yakın arkadaşı estetisyen Ayşe Tetik’ti. Tetik, arkadaşının yaş gününü, sarılarak çektirdikleri fotoğrafla birlikte bir de Instagram hesabından kutladı.

4


Ayşe Tetik’in, “Canım sen iyi ki doğdun. 40 gün 40 gece kutlayalım” yazarak paylaştığı bu fotoğrafta, Demet Akalın üzeri çiçek figürlü, pembe, beyaz ve siyah renklerden oluşan şık yaş günü pastasını kesiyor.

5


Ebru Destan İnan da gündüz partisine katılan isimlerden biriydi. Partide bol bol fotoğraf çeken İnan, dyaş günü kızıyla çekildiği bu fotoğrafın altına, “Bugün günlerden Demet. Güzel kadın iyi ki doğdun ve eksilmeden, eskimeden nice seneleri daha devirelim hep birlikte. Seni seviyorum” notunu düştü.

8
Gökhan Özen’in eşi Selen Özen’in tüm yaş günü ekibiyle paylaştığı bu fotoğrafta Akalın ve arkadaşları pastanın önünde poz veriyor.

kardesi

Demet Akalın, kardeşi Çağ Adanur!la bu fotoğrafını “Kardeş başkadır” notuyla paylaştı.

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik