Logo
Bu sayfayı yazdır

Beyaz atlı jönler

Beyaz atlı jönler

Her genç kızın hayalini süsleyen beyaz atlı bir prens vardır.

Bu prens kimi zaman beyaz camdaki bir dizide, kimi zaman da bir sinema perdesinde hayat bulur. Hiç şüphesiz magazin dünyasının yakışıklı jönlerinin kadınların hayallerindeki yerleri yadsınamayacak kadar büyük. Biz de bu hafta kadınların hayallerini süsleyen ve arzulanan jönleri bir araya getirdik. Aşka ve ilişkiye bakış açılarını anlatan jönleri yakından tanımaya hazır mısınız?

KEREM-BURSIN
Kerem Bürsin

İlgiye hala alışamamış
Final yaparak sona eren ‘Şeref Meselesi’ dizisinin sevilen yüzü Kerem Bürsin de yakışıklılığıyla göz dolduran ve dikkat çeken isimlerden. Los Angeles’tan Türkiye’ye gelen ve rol aldığı ‘Güneşi Beklerken’ dizisiyle hatırı sayılır bir başarı yakalayan Kerem Bürsin, özellikle genç kızların kendisine duyduğu hayranlık ve ilgiyi; “Çok ilginç bir duygu, alışacağımı düşünmüyorum, garip geliyor. Özellikle yaptığın işle sevilmek güzel” sözleriyle ifade ediyor. 28 yaşındaki yakışıklı oyuncunun adı bir dönem ‘Güneşi Beklerken’ dizisinde rol aldığı Yağmur Tanrısevsin’le anılmıştı. İ

ilker-kaleli-el-ele-2013-cem-talu

İlker Kaleli


‘İyi bir koca olacağım’
‘Poyraz Karayel’ dizisinin yakışıklı oyuncusu İlker Kaleli, diziden rol arkadaşı Burçin Terzioğlu’yla öylesine uyumlu bir ikili oluşturdu ki izleyicileri bu çifti gerçek hayatta da birbirine yakıştırmakta gecikmedi. Kısa sürede ikili hakkında evlendikleri şeklinde dedikodular bile dillendirildi. Magazin dünyasının gözde bekarlarından İlker Kaleli, bu evlilik haberlerini yalanlarken bekarlığının süreceğini, verdiği bir röportajda şu sözlerle dile getirdi: “Şu an 30 yaşındayım. 11 Mayıs’ta 31 yaşına basacağım. 1.77 boyum var. Sürekli çalışıyoruz. İyi bir koca olacağıma inanmıyorum.”

CAGATAY-ULUSOY-hey-girl-2012-tuncsel-ulku

Çağatay Ulusoy

‘Çılgın şeylere açığım’
Haziran ayında sezon finali yapacak olan ‘Medcezir’ dizisinin Yaman’ı Çağatay Ulusoy sadece yakışıklılığı ve başarılı oyunculuğuyla değil, rol arkadaşı Serenay Sarıkaya’yla yaşadığı aşkla da gündemin çok konuşulan isimleri arasında olmayı başarıyor. 24 yaşındaki yakışıklı oyuncu geride bıraktığımız hafta kafa dağıtmak için Paris’e gitmiş ve burada yaşadığı keyifli anlardan bazılarını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmıştı. Yakışıklı oyuncu verdiği bir röportajda evliliğe uzak olduğunu söyledikten sonra hayalindeki evlilik teklifini şu sözlerle anlatmış: “Şu an evlilik konularına çok uzak olduğum için net bir şey söyleyemem, ama köprüye lazerle yazı yansıtmak güzel bir fikir. Biz bu çevrede oturduğumuz için sıradan geliyor artık, ama deniz görmeyen o kadar çok insan var ki… Unutamayacağı bir şey hazırlarım, çok özel, kimsenin yapmadığı ve çılgın şeylere açığım.”

bugra-gulsoy-hurriyet-arsıv

Buğra Gülsoy

Gözde bekar
‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisinde kah kızdığımız kah sevdiğimiz bir isimdi Buğra Gülsoy, dizideki başarısını ‘Kuzey Güney’ adlı projeyle pekiştirdi ve Kıvanç Tatlıtuğ’la birlikte uyumlu bir partner oldu. Yakışıklılığıyla Kıvanç’ın yanında ezilmeyen Buğra Gülsoy son dönemlerin yakışıklı ve gözde bekarlarından. Oyuncu Burcu Kara ile yaptığı evliliğini sadece bir yıl sürdürebilen 33 yaşındaki yakışıklı oyuncu, boşanma sonrası süreçte verdiği bir röportajda evlilikle ilgili soruları yanıtsız bırakmayı tercih ederken, aşkla ilgili olarak “Aşk yaşamak için karşılıklı saygı ve sevgi olması gerektiğini düşünüyorum. Aşk en başta yaşanan bir heyecan bence. O heyecan bittiğinde duygular sevgi ve saygıya dönüşüyorsa, o sevgi sonsuz olur” sözlerini sarf etmişti. Buğra Gülsoy şu sıralar Özge Özpirinçci’yle birlikte ‘Aşk Yeniden’ adlı dizide aşkın peşinden koşuyor ve genç kızların hayalini süslüyor.

aras-bulut-iynemli

Aras Bulut İynemli

Ruh eşini arıyor
Henüz 24 yaşındaki genç ve yakışıklı oyuncu, oynadığı dönem dizilerindeki başarılı performansı ve yakışıklılığıyla piyasada uzun süre adından söz ettirecek gibi görünüyor. ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinden sonra ‘Muhteşem Yüzyıl’da da hatırı sayılır bir performansa imza atan Aras Bulut İynemli yer aldığı her projeyle genç kızların gözünde biraz daha yüceliyor. Şu sıralar TV8’de yayınlanan ‘Maral: En Güzel Hikayem’ adlı dizide rol alan Aras Bulut İynemli, kalbini çalabilecek kadının tarifini “Samimiyet ve güven dolu kadınlar beni heyecanlandırıyor. Ruh eşimi arıyorum. Yaşadığım her ilişkinin de beni oraya taşıdığına inanıyorum” sözleriyle yapmış. İki senedir ciddi bir ilişki yaşamadığını söyleyen İynemli, kendisini çapkın olamayacak kadar utangaç biri olarak tanımlıyor.

engin-ozturk

Engin Öztürk

Kadında özgüven istiyor
O da tıpkı meslektaşı Buğra Gülsoy gibi ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisiyle girdi hayatımıza. Masum bir kadına tecavüz eden kötü adam olarak dizi boyunca sayıp söverek izlediğimiz Engin Öztürk, genç kızların gönlünü ‘Muhteşem Yüzyıl’daki Şehzade Selim rolüyle aldı. Sarı sakalları ve Merve Boluğur’la yakaladığı uyumla etkileyici bir aşık olacağının sinyallerini de verdi. 28 yaşındaki başarılı oyuncu son olarak ‘Hayat Yolunda’ dizisinde boy göstermişti. Şehzadeden sonra doktor olarak genç kızların karşısına çıkan Engin Öztürk, kendisini etkileyecek kadında özgüven aradığını söylüyor. Fiziksel özelliklerden ziyade özgüvene baktığını söyleyen yakışıklı oyuncu, birden çok kez aşık olmanın hayalini kurduğunu da belirtmeden geçememiş.

serkan-çayoğlu

Serkan Çayoğlu

En çok aranan isim
Almanya doğumlu 28 yaşındaki oyuncu Serkan Çayoğlu bir internet arama motoru firmasının yaptığı araştırmaya göre Türkiye’de en çok aranan isimlerin başında geliyor. Onlarca yakışıklı isim arasından sıyrılmayı başaran Serkan Çayoğlu, ‘Kiraz Mevsimi’ adlı dizide boy gösteriyor. Kariyer basamaklarının henüz başında olan Çayoğlu’nun dizideki rol arkadaşı Özge Gürel’le aşk yaşadığı konuşulmuştu. Genç ismin yapılan araştırma sonucu zirvede çıkması genç kızların yeni gözdesinin o olduğuna işaret ediyor.

 

Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.