Menu

Destek için buluştular

Destek için buluştular

Toplum Gönüllüleri Vakfı, Mudo Concept, Trump Towers ve Maıson Françaıse dergisi işbirliğinde gerçekleştirilen TOG Concept projesinin tanıtımı için İstanbul cemiyet hayatının ünlü kadınları bir araya geldi.

TOG Mütevelli Heyeti’nden İdil Gazioğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen davete; Emine Kamışlı, Arzu Sabancı, Banu Çarmıklı, Zeynep Temelli, Derya Karagülle, Burcu Hanif ve Oylum Talu gibi isimler katıldı. Sergi gezildikten sonra Trump Towers Lounge bölümünde yoğun bir sohbet başladı.
482011-destek-icin-bulustular2

Türkiye’nin önde gelen 12 ünlü mimarının, 12 ünlü ismin zevkine ve seçimlerine uygun olarak Mudo Concept koleksiyonlarıyla dekore ettiği dairelerle destek verdiği TOG Concept sergisi; sokakta çalışan çocukların, sosyal aktiviteler aracılığıyla kendi potansiyellerini keşfetmelerine, özgüven kazanmalarına ve bu sayede toplumsal yaşama katılmalarına yardım eden ‘Sokak Lambası’ projesine kaynak sağlamayı amaçlıyor. Acun Ilıcalı, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ayşe Arman, Caroline Koç, İbrahim Kutluay, Hülya Avşar, Rana Erkan Tabanca, İzzet Çapa, Oya Eczacıbaşı, Siren Ertan Çarmıklı, Türkan Şoray ve Ümit Boyner’in daireleri TOG Concept sergisi için 12 ünlü mimar tarafından dekore edildi.

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik