Menu

Pelin Karahan 30 Yaşına Girdi

Pelin Karahan 30 Yaşına Girdi

 Oyuncu Pelin Karahan 30’uncu yaş gününü eşi Bedri Güntay’ın hazırladığı sürpriz bir doğum günü partisiyle kutladı. Arnavutköy’deki Zıpkın Balık’ta gerçekleşen partiye Pelin Karahan’ın birçok yakın arkadaşı katıldı

 

17102014pelin-1

Hamileliğinin yedinci ayında olan oyuncu Pelin Karahan için eşi Bedri Güntay, sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. Annelik heyecanını her geçen gün daha fazla hissettiğini söyleyen güzel oyuncu, bu özel gece için saçlarını boyatmıştı. Karahan “Aslında doğum günü partisinden haberim vardı ancak nasıl bir ortamla karşılaşacağımı merak etmiştim. Her şey çok güzeldi, yaşım 30 oldu” dedi. Eşinden aldığı hediyeyi açıklamayan güzel oyuncu “Çok güzel sürprizler yaptı ve hediye olarak neler neler aldı ama söylenmez” dedi. Eşi Bedri Güntay’ın da bir hayli keyifli olduğu gecede, Güntay da eşinin iltifatlarına karşılık “Sen de bana en büyük hediyeyi iki buçuk ay sonra vereceksin” dedi. Hamileliğinin çok iyi gittiğini belirten Karahan “Anlatıldığı gibi bizimkisi zor geçmiyor, güzel ve keyifli” dedi.

17102014pelin-2

 ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin şehzadeleri, Pelin Karahan’ın rol arkadaşları da geceye katıldı. Sarp Akkaya mekana esmer bir güzelle gelirken Engin Öztürk ve Aras Bulut İynemli yalnız katıldılar. 

 HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 2014/42 SAYISINDA...

 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik