Menu

Ödüller sahiplerini buldu

Ödüller sahiplerini buldu

Magazin dünyasının nabzını tutan internet sitesi www.ayakligazete.com bu sene beşinci kez ‘TV Yıldızları’ ödüllerini dağıttı.

010 013 HS 45 GASTE-2

Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun ana sponsorluğunda gerçekleşen ödül törenine, Le Méridien İstanbul Etiler ev sahipliği yaptı. Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Barış Falay, Erkan Petekkaya, Gökçe Bahadır, Uğur Yücel ve Bengü gibi birçok ünlü isim, 5. TV Yıldızları ödül töreninde yerini aldı. Esra Erol’un sunuculuğunu üstlendiği gecede dağıtılan ödüller 41 kategoride 718 adayın internet sitesinde oylanması sonucu belirlendi.

ALİ-AĞAOĞLU--KENAN-İMİRZALIOĞLU 

ŞAŞIRTAN JEST

‘En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncusu’ ödülünü alan ‘Aramızda Kalsın’ dizisinin usta oyuncusu Uğur Yücel kendi ödülünü almaya çıktığında bütün salonu şaşırtan bir harekette bulundu. Yücel, kendi ödülünü dizinin genç oyuncularından Ferit Aktuğ’a takdim ederek artık gençlerin ödül alması gerektiğini dile getirdi ve “Bana artık ödül vermeyin” dedi.

27112014-ugur

Gençlerden ustalara onur ödülleri

Arif Erkin ve Cezmi Baskın’a gecede onur ödülü takdim edildi. Onur ödüllerini genç ve yetenekli dizi oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Kenan İmirzalıoğlu verdi. İki usta oyuncu, ödüllerini yeni neslin başarılı isimlerinden aldıkları için büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Serenay-Sarıkaya

HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 45/2014 SAYISINDA...


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik