Menu

Bu aşk ortalığı karıştırdı!

Bu aşk ortalığı karıştırdı!

 Sunucu Özlem Yıldız hakkında son günlerde evli bir adamla aşk yaşadığı hakkında iddialar ortaya atıldı. Çıkan haberlere göre Yıldız, Mersinli iş adamı Mustafa Elgin'le 1.5 aydır aşk yaşıyor. Elgin, dokuz yıllık evliliğini ünlü sunucu için geçtiğimiz hafta bitirdi ve iş adamının ayrıldığı eşi Pelin Elgin, ünlü sunucu hakkında çarpıcı iddialarda bulundu

Nuriye KIRMA

'Elimde video kayıtları var'
ozlem20141124-2

Özlem Yıldız'ın yeni sevgilisi, iş adamı Mustafa Elgin'in dokuz yıllık evliliğini Yıldız için bitirdiği ortaya çıktı. Yuva yıkmakla suçlanan ünlü sunucu, “Ben böyle bir vebalin altına girmem” diyerek iddialara cevap vermişti. Ancak Mustafa Elgin'in boşandığı dokuz yıllık eşi Pelin Elgin geçtiğimiz hafta bu birliktelikle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Eşi Mustafa Elgin'le 7 Kasım'da Mersin Adliyesi'nde “Öpüşüp, koklaşarak” ayrıldıklarını söyleyen Pelin Elgin, “Davadan sonra ben başka yere gittim.Mustafa Bey ise İstanbul'a döndü. Yeniköy'deki evimizde Özlem Yıldız, Ece Erken, Serkan Uçar ve İdo Tatlıses ile birlikte davullu zurnalı kutlama yapıp halay çekmişler. Elimde video kayıtları var” dedi.

'Özlem'le eşimi Derya Tuna tanıştırdı'

Eşi ile Özlem Yıldız'ı Derya Tuna'nın tanıştırdığını söyleyen Pelin Elgin olayı “İkisi, Derya Hanım'ın Etiler'deki kebapçısında sürekli görüşüyormuş. Özlem'le eşimin tanışıklığı iddia edildiği gibi yeni değil, 1,5 aydır birlikteler. Özlem Hanım yalan söylüyor. Onun dediği gibi boşandığımız gün tanışmadılar. Boşanmadan bir hafta önce, Yeniköy'deki evimizde İdo ve onunla çekilmiş fotoğraflar var. Özlem Yıldız fotoğrafların doğum günü partisinde çekildiğini söylüyor ama onların boşanma günü çekildiğini ispat edebilirim. Ferman Toprak'ın doğum gününden fotoğraflar var” diyerek açıkladı.

ozlem20141124-3

DERYA TUNA

'Yazılanların çoğu yalan'

Bu iddialar üzerine olayda adı geçen Derya Tuna'yı aradık. Tuna, çıkan haberlere adı karıştığı için son derece sinirliydi. Tuna; “Benim mekanıma günde bin 500 kişi geliyor. Herkes birbiriyle tanışabilir. Hepsinin sorumlusu ben miyim? Kim kiminle tanışmış onu mu takip ediyorum ben? Yazılanların çoğu yalan ve asparagas haberler. Artık daha fazla bu konu hakkında konuşmayacağım” dedi.

'O gece eşimin yanında Özlem Yıldız varmış'

Eşinin Özlem Yıldız'la beraber olduğunu öğrendikten sonra boşanma davası açmaya karar verdiğini söyleyen Pelin Elgin, gazeteye yaptığı açıklamada şu sözleri sarf etti: “Eşim 30 Ekim gecesi attığı mesajda ‘Evdeyim yatıyorum, merak etme, ben y....k değilim, öptüm” yazdı. Ben de 31 Ekim'de yani eşimin doğum gününde, ‘Olmadığına inandığım değerlere sende rastladım’ diye bir mesaj attım. O da karşılık olarak “Sağol karıcığım. İyi ki karımsın, iyi ki seni kaçırmışım; ulan bir daha olsa bir daha kaçırırım’ diye yazdı. Ben de, ‘Bin kere olsa sana kaçarım’ diye yanıtladım. Bunun üzerine ‘Aslanım benim’ diye cevap verdi. Ama o gece yanında Özlem Yıldız varmış. Doğum gününün ertesi sabahı eşim, “İyi ki doğmuşum fındık” diye mesaj attı. Ancak bunun üzerine fotoğrafları gördüm ve mahkemeye gitmeye karar verdim.”

'Henüz hakim çifti boşamadı'

Bu açıklamalar sonrası Mustafa Elgin’in kayınvalidesi Bezengül Şanlık sessiz kalmadı. Şanlık, henüz iplerin kopmadığını, hakimin çifti boşamadığını açıkladı: “Olayın içyüzünü bilmiyoruz, biz de basından öğrendik, şoke olduk. Mustafa’yla anne-oğul gibiyizdir. O, torunumuzun babası, bizim evladımız. Evet, 7 Kasım günü Mersin Adliyesi’nde boşanma davaları görüldü ama hakim boşamadı, eşler belki karardan vazgeçer diye bir ay süre verdi. Bundan sonra neler olur, ben de bilmiyorum. Normalde evine düşkün biridir Mustafa, kızımla da birbirlerini çok seviyorlar. Dokuz yıldır evliler, 4,5 yaşında Ateş adında bir de oğulları var. Boşanmayı Mustafa istedi ama ben detay bilmiyorum. Kızımın hayatıdır, çok içlerine de girmiyorum. Karı-kocalar, doğru yolu bulacaklardır. Bulmazsa kendisi bilir, kızımın arkasında kapı gibi ailesi var. Her erkek hata yapar, bu bir hatadır diye düşünüyorum. Siz asıl sebep olanlara sorun, olaylar nasıl buralara geldi?” dedi.

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik