Menu

Hakan'la vakit geçirmekten keyif alıyorum

Hakan'la vakit geçirmekten keyif alıyorum

Güzel popçu Hadise ve iş adamı Hakan Baş'ın Emirgan'da bir mekanda sarmaş dolaş göründüğüne dair haberler geçen haftaya bomba gibi düştü. Hakan Baş yaptığı açıklamada “Hadise ile şu an bir ilişkimiz yok” dedi. Hadise ise, aşk iddiası hakkında sadece Hafta Sonu'na konuştu

Nuriye KIRMA Fotoğraflar: Hürriyet Arşiv, Emre Ünal

'Hadise ile şu an için bir ilişkimiz yok ama...'
hadise20141128-2

Geçtiğimiz hafta gazetelerde güzel popçu Hadise hakkında bir aşk iddası ortaya atıldı. İddialara göre ünlü şarkıcı ile bir alışveriş sitesi sahibi olan Hakan Baş, Emirgan'daki Gizli Kalsın adlı mekanda samimi bir şekilde eğlendi. Magazin kulislerinde konuşulan bu dedikodunun ardından Baş, şunları söyledi: “O gece Emirgan'da kalabalık bir grupla beraberdik. Grupta Hadise ve ben de vardık. Gece boyunca konuştuk ve eğlendik. Ama Hadise ile şu an için bir ilişkimiz yok. Yazılıp çizilenler doğru değil. Gelecek için ise bir şey söyleyemem; olmaz ya da olacak diyemem.”


Yeni bir aşk mı doğuyor?

Daha önce de manken Özge Ulusoy aşk yaşayan Hakan Baş'ın yaptığı yorumun ardından sessiz kalan Hadise, ilk kez Hafta Sonu’na konuştu ve şunları söyledi: “Hakan Bey sık sık bir araya geldiğimiz arkadaş grubumuzun içinde yer alan biri. Beraber zaman geçirmekten keyif aldığım ve sevdiğim bir arkadaşım. Bundan sonra da bizi yan yana görebilirsiniz.” Hadise ve Baş'ın hakkındaki aşk dedikodularına verdiği cevaplara bakılırsa çift henüz birbirini tanıma aşamasında. Bu buluşmalardan ileride büyük bir aşk doğar mı, hep birlikte bekleyip göreceğiz.

 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik