Menu

Aşk şarkıları

Aşk şarkıları

Duyguları anlatmanın bazen en iyi yolu şarkılardır. Söyleyemediklerimizi söyler, ifade edemediklerimizi karşı tarafa geçirir. Tabiri caizse, kalpten kalbe giden bir köprü kurar. Çiftler için yılın en özel günü, 14 Şubat gelip çatmışken, ünlü eşlere ve sevgililere, “Sizin aşk şarkınız nedir” diye sorduk


Nuriye KIRMA, Murat TAMAY

Fotoğraflar: Hürriyet Arşiv

doğa-rutkay-kerimcan-kamal

Doğa Rutkay

Müslüm Gürses ‘Aşk Tesadüfleri Sever’

“Birsen Tezer’in tüm şarkılarını eşim Kerimcan’la (Kamal) çok seviyoruz. Bizi kalbimizden vuruyor. Müslüm Gürses’in ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ şarkısı bizim için çok özel. Bizim tanışma hikayemiz çok tesadüf eseri oldu o yüzden bu şarkı bizi anlatıyor. Ve özellikle araba seyahatlerimizde Ceza söyleyip, yarıştığımız oluyor.”

nefise-karatay

Nefise Karatay

Duman ‘Senden Daha Güzel’

“Halil Sezai’den ‘Adını Sen Koy’ ve ‘Kafası Kendinden Güzel’ şarkılarını severek birlikte söylüyoruz. Eşim Yusuf (Day) rock tarzında müzikler dinlemeyi seviyor. Duman grubunun konserlerine gidip, birbirimize şarkı söylemeyi seviyoruz. Özellikle ‘Senden Daha Güzel’ şarkısı favorilerimiz arasında.”Begüm Kütük

Star Wars ‘Imperial March’


“Erdil (Yaşaroğlu) ‘Star Wars’ filminin hayranı olduğundan, düğünümüzde giriş müziğimiz Star Wars ‘Imperial March’tı. Erdil, ışın kılıcıyla çıkarak konuklara sürpriz yapmıştı. İlk dans parçamız ise Edith Piaf’tan ‘La Vie En Rose’ idi. Benim için sözleri çok anlamlı ve duygusal. Bu iki şarkı bizim için özeldir.”

Gül-Gölge-Murat-Saygı


Gül Gölge Saygı

Ferhat Göçer ‘Cennet’

“Biz Murat’la (Saygı), Ferhat Göçer’den ‘Cennet’ şarkısını çok severiz. Düğün yemeğimizde o şarkıyla dans etmiştik ve bana gönderdiği ilk çiçekle birlikte o CD’yi yollamıştı. Sonra bizim şarkımız oldu zaten.”

Murat--Beyza-Arslan

Beyza Arslan

Frank Sinatra ‘I did it My Way’

“Frank Sinatra’nın ‘I did it May Way’ şarkısı çocukluğumdan beri benim için çok özeldir. Murat (Arslan) da bu şarkıyı çok sevdiği için bu şarkı bizim şarkımızdır. Çocukluğumda seyahatlerde dinlerdim. Murat’la da Robbie Williams’ın söylediği konser versiyonunu ilk flört ettiğimiz dönemde çok dinlemiştik.”

HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 06/2015 SAYISINDA...  

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik