Menu

Davetlerin vazgeçilmezleri

MİNE KALPAKÇIOĞLU
MİNE KALPAKÇIOĞLU
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

402011-ozlem-onal2
ÖZLEM ÖNAL
Dedeman Ailesi’nin ve İstanbul sosyetesinin en güzel, en zarif kadınlarından biri olan Özlem Önal, sadece İstanbul’daki partilerin değil, Amerika ve Avrupa jet-set’inin davet listesinde de ismi olan ender kişilerden.

402011-siren

SİREN ERTAN ÇARMIKLI
Modacı Siren Ertan Çarmıklı, yıllardır hem güzelliği hem de renkli kişiliğiyle davetlerin bir numaralı isimlerinden.


402011-aylin-tahincioglu

AYLİN TAHİNCİOĞLU
Kent Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu’nun eşi Aylin Tahincioğlu, hiç şüphesiz İstanbul cemiyet hayatının en şık giyinen kadınları arasında ön sıralarda yer alır. Gittiği her davette dikkatleri üzerine çeken Aylin Hanım, davetlerin ve resepsiyonların vazgeçilmez isimlerindendir.

402011-suzan-sabanci-dincer

SUZAN SABANCI DİNÇER
Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, son yıllarda şıklığı ve kendine özgü stili ile davetlerin dikkat çekici isimleri arasına girdi. Suzan Hanım, hemen her davetin liste başı isimlerinden biri oldu.


402011-derin1

DERİN MERMERCİ
Akfil Tekstil’in ortağı Ender Mermerci’nin küçük kızı Derin Mermerci, tıpkı annesi gibi İstanbul ve dünya jet-set’inin davetli listelerinde adı olan sayılı kişilerden. Özellikle İstanbul’da gerçekleşen tüm partiler ve seçkin davetlerde Derin Hanım’ın adı liste başlarında yer alıyor.

402011-aliye-simavi

ALİYE SİMAVİ
Günaydın Gazetesi’nin eski patronu Haldun Simavi’nin kızı Aliye Simavi, renkli kişiliği ve kendine has havasıyla davetlerin aranan isimleri arasında yer alıyor. Dışarıdan çok mesafeli ve ciddi görünse de, dostları onun nasıl muzip ve eğlenceli olduğunu biliyor.


402011-feryal-gulman

FERYAL GÜLMAN
Gülman Grup’un patronu Kemal Gülman’ın eşi Feryal Hanım, şüphesiz şıklığı ve zarafetiyle sosyetenin en dikkat çekici isimleri arasında. Sadece İstanbul sosyetesinin değil, Avrupa jet-set’inin de davet listesinde adı var.

402011-sureyya-yalcin

SÜREYYA YALÇIN
NATO müteahhiti olan merhum Faruk Yalçın’ın kızı Süreyya Yalçın, yaşadığı aşklar ve giyim tarzıyla sürekli magazin basınının gözdesi durumunda. Nereye gitse, ne giyse, ne konuşsa haber olan Süreyya, partilerin de vazgeçilmez isimleri arasında.


402011-ali-koc

ALİ-NEVBAHAR KOÇ
Koçlar, sadece Türkiye’nin değil, Avrupa sosyetesinin ve iş dünyasının da önde gelen aileleri arasında. Özellikle Rahmi Koç’un en küçük oğlu Ali Koç ile eşi Nevbahar Hanım’ın ismi, tüm partilerin davet listesinde en üst sırada yer alıyor. Ama onlar çok seçici davranıyor ve her davete katılmıyorlar.

402011-omer-karacan

ÖMER KARACAN
Ömer Karacan’ı sadece Türk sosyetesi değil, dünya jet-set’i tanıyor. Liz Hurley’den Naomi Campbell’a birçok yıldızla sıkı dost olan, Hollywood starlarını ve sosyetesini yalısında misafir eden Karacan’ın farklı bir büyüsü var.


402011-eda-taspinar

EDA TAŞPINAR
Düzgün fiziği, güzelliği, en önemlisi farklı tarzı ve giydiği birbirinden iddialı kıyafetlerin yanı sıra kendine has duruşu ve içtenliğiyle de tüm partilerin aranan yıldızları arasında.

402011-mine-kalpakcioglu

MİNE KALPAKÇIOĞLU
STFA’nın ortağı Sezai Taşkent’ten boşandıktan sonra hızlı aşk hayatıyla olduğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken Mine Kalpakçıoğlu, davetlerin ve partilerin baş tacı isimlerinden. Mine Hanım, şu aralarda kendinden küçük sevgilisi Mert İncekara ile yaşadığı aşkla gündemde.


402011-deniz-berdan

DENİZ BERDAN
Son dönemde tasarımcı kişiliği ile öne çıkan Deniz Berdan, uzun boyu, düzgün fiziği, güzelliği ve kendisine ‘ikoncan’ lakabını getiren iddialı giyim tarzıyla her davette yıldızlaşıyor. Eğer Eda Taşpınar ve Deniz Berdan bir partiye gidiyorsa, o parti basının da ilgisini çekiyor.

402011-ayse

AYŞE BOYNER
Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner’in ikiz kızlarından Ayşe Boyner, her zaman farklı tarzıyla dikkat çekiyor. Bu durum onu haliyle davetlerin vazgeçilmezleri arasına sokmaya yetiyor.


402011-cem-hakko-ronit-gulcan

CEM HAKKO, RONIT GÜLCAN
Yıldız olanlar listesinde yer alan bir diğer çift ise Vakko’nun patronu Cem Hakko ile sevgilisi Ronit Gülcan. Gittikleri her partide çevrelerine pozitif enerji yayıyorlar. Hem eğlenmesini hem de eğlendirmesini bilen Cem Bey ile güzel, sempatik ve enerjik sevgilisi, her davet için özellikle aranıyorlar.

402011-elif-durust

ELİF DÜRÜST
Giydiği kıyafetlerle olduğu kadar, güzelliği ve farklı havası ile de tüm ortamlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Elif Dürüst, aklı ve güçlü kişiliğiyle sebebiyl de parıldıyor.

Serkan BAL


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik