Menu

Çiçeği burnunda damat İbo baba olmaya hazırlanıyor

Çiçeği burnunda damat İbo baba olmaya hazırlanıyor

402011-basbakan-ve-ibo

Tam bir aile fotoğrafıydı basına dağıtılan. Beyaz saçlı, hiç olmadığı kadar güleryüzlü bir İbrahim Tatlıses vardı karşımızda. 12 yıldır birlikte olduğu Ayşegül Yıldız’la Maltepe Romatem Darüşşafaka Fizik ve Rehabilitasyon Merkezi’nde oturduğu nikah masasında hem mutlu, hem de sağlıklıydı. Herkesin “Yaşar mı acaba?” endişesiyle baktığı Tatlıses, yine yapmıştı yapacağını, dosta düşmana ‘mucizeleri’nin bitmediğini kanıtlamıştı.

Nedense o fotoğrafa bakan herkesin öncelikle düşündüğü, İbo’nun diğer kadınları oldu. İlk ve tek nikahlı eşi, Ahmet, Gülşen ve Gülden’in anneleri Adalet Tatlı, Melek Zübeyde’yi nikahsız doğuran Perihan Savaş, İdo’nun annesi Derya Tuna ve Asena.

İBO’NUN VURULMADAN ÖNCE YAPTIĞI İLGİNÇ AÇIKLAMA
6.5 ay önce vurularak hastaneye kaldırılan İbrahim Tatlıses’in yanına giden, orada Ayşegül Yıldız’ı görünce ateş püsküren ve “Bu kadının ne işi var burada?” diyerek ortalığı ayağa kaldıran Derya Tuna’nın, nikah kulağına gelince sanatçıya şu açıklamayı yaptığı iddia edildi: “Şayet evlenirsen benim için bitersin.”

Oysa her şey çok önceden bitmemiş miydi sanki... Tatlıses’in 13 Mart’ta uğradığı silahlı saldırıdan beş saat önce tartıştığı Ayşegül Yıldız’a gönderdiği şu mesaj, her şeyi açıkça gözler önüne seriyordu: “Ne olacağım belli değil. Senden tek bir şey istiyorum, ölürsem ne olur başkasıyla evlenme. Seni çok seviyorum.”


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik