Menu

Ünlülerin Uludağ çıkarması

Ünlülerin Uludağ çıkarması

GEÇEN YIL ULUDAĞ’DA SNOWBOARD YAPARKEN AYAĞI KIRILAN HÜLYA AVŞAR, tam bir yıl aradan sonra tekrar beyaz cennete gitti. Yazıcı Otel’in sahipleri Lale ve Hayri Yazıcı, Avşar kızının şerefine kuzu çevirtti. Kızı Zehra Çilingiroğlu ile baş başa tatil yapan Avşar, snowboard yaparak keyifli anlar yaşadı. Ünlü şovmen Beyaz da, programının yorgunluğunu dostlarıyla Uludağ’da attı. Ayrıldıkları söylenen İclal Aydın ve Süleyman Toplusoy da, kızları Lal’le birlikte tatilin tadını çıkardı. Toplusoy, bol bol kayak yaparken, Aydın, sevgilisini izlemeyi tercih etti.

Lale Yazıcı, Hülya Avşar’ın şerefine kuzu çevirme yaptırdı. Roman Mağazaları’nın ortağı Süleyman Toplusoy, ayrıldığı söylenen sevgilisi İclal Aydın ve kızı Lal Başbuğ ile tatil yaptı.

 

Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu ile baş başa tatil yaptı. Avşar kızı geçtiğimiz yıl snowboard yaparken bacağını kırmasına rağmen bu tutkusundan vazgeçmedi. Arzu Ceyhan, Ülkem Güçsav ve Lale Yazıcı.

 

İş adamı Ahmet Uluğ ve eşi Oya Uluğ İş adamı Alpsel Mercan, eşi Sedef Hanım, çocukları Emirhan ve Aleyna ile sömestir tatilinin bir bölümünü Uludağ’da geçirdi

 

Şovmen Beyazıt Öztürk, yoğun geçen program çekimlerinin stresini Uludağ’da tatil yaparak attı. Milli basketbolcu Kerem Gönlüm’ün eşi Elif Gönlüm, oğlu Keremcan ve babası Zuko Bilev ile birlikte objektifimize yansıdı .

 

Crema Catering’in sahibesi Nalan Aksoy bol bol snowboard yaptı
Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik