Menu

Erol Albayrak Kış modasında Selçuklu etkisi

Erol Albayrak Kış modasında Selçuklu etkisi

Moda haftasının dördüncü gününde yer alan Erol Albayrak, ‘Albayrak presented by Khaleesi’ adını verdiği koleksiyonu tanıttı.
Başmanken Tuğçe Kazaz’ın yer aldığı defilede Özge Ulusoy, Çağla Şıkel, Çağıl Özge Özkul’dan oluşan 50 manken podyumda yer aldı.
 Selçuklu ahşap oymacılığı tekniği olan ‘kundekari’ sanatındaki kapı desenlerini harmanlandığı ve üretimde makasın neredeyse hiç kullanılmadığı deneysel bir koleksiyon sergileyen Albayrak, ilk kez bir mücevher koleksiyonu da sergiledi.


erolalbayrak20140317-3
Transparan detaylar
Erol Albayrak Presented by Khaleesi Defile Show’da sergilenen 2015 Sonbahar/Kış koleksiyonunda, pahalı ve nadide taşlarla yorumlanmış aksesuarlar, deri ve kürk gibi lüks detaylarla harmanlanmış özel kumaşlar, Selçuklu döneminin izlerini taşıyan desenler ve cesurca kullanılmış transparan formlar dikkat çekti.

erolalbayrak20140317-4
Podyumlarda uzun süredir görülmeyen Tuğçe Kazaz, Erol Albayrak Presented by Khaleesi Defile Show’da podyuma çıkmak için özel olarak yurt dışından geldi


erolalbayrak20140317-2
Transparan kıyafetlerin bolca sergilendiği defileye Didem Soydan’ın taşıdığı bu tasarım damgasını vurdu.


Erol Albayrak 2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonunu; Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Tuğçe Kazaz, Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Bilge Kara, Rüveyda Öksüz, Berrin Keklikler gibi birçok ünlü ismin de yer aldığı 50 manken sergiledi


Erol Albayrak’ın genç, gösterişli ve lüks olarak tanımlanan defilesi cesur çizgiler ve iddialı tasarımlardan oluşuyordu
 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik