Menu

'TOLGA'YLA BİRBİRİMİZE ÇOK BENZİYORUZ'

'TOLGA'YLA BİRBİRİMİZE ÇOK BENZİYORUZ'

Oyuncu Yeliz Şar, geçtiğimiz haftalarda Kanal D ekranlarında başlayan 'Pişir Yedir Kazan' isimli yemek programında sunuculuk yapmaya başladı.

Aynı zamanda tiyatro oyunu da devam eden Şar, yoğunluktan dolayı eşi Tolga Güleç'le birbirlerini görmeye bile fırsatlarının olmadığını söylüyor. Güzel oyuncu ile yeni programını ve evliliğini konuştuk

Nuriye KIRMA

Duru bir güzelliği ve naif bir duruşu var Yeliz Şar'ın. İki yıl önce kendisi gibi oyuncu olan eşi Tolga Güleç'le yaptığı evlilikten bu yana iş hayatındaki yoğunluk durmak bilmiyor. Şar, bu durumu evliliğin bereketli geldiğini söyleyerek açıklıyor. En son rol aldığı 'Öğrenci İşleri' filmindeki performansıyla göz dolduran oyuncu, tiyatro oyunu 'Abim Geldi' ile de üniversiteler arasında düzenlenen bir oylama sonucu 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü aldı. Genelde rollerine eşiyle birlikte çalıştığını söyleyen Şar, evliliğin büyük bir sorumluluk gerektirdiğini, her tartışma da kapıyı vurup gidemeyeceğini söylüyor. Güzel oyuncu hakkında merak edilenleri Hafta Sonu'na anlattı...

Son olarak ‘Öğrenci İşleri’ isimli bir sinema filminde rol aldınız. Ortaya çıkan iş içinize sindi mi?

Yapım firması, menajerim Tümay Özokur ile görüşmüş ve teklif sunmuşlar. Oyuncu kadrosuna en son dahil oldum, kadro kurulmuştu ve çok değerli oyuncu arkadaşlarım vardı. Senaryoyu okuyunca hikayeden de keyif aldım. Ve hep birlikte elimizden geleni yaparak filmimizi seyirci ile buluşturduk. Fırat Tanış, Murat Akkoyunlu ve Deniz Celiloğlu bu projeyi kabul etmemdeki önemli isimlerdir. Ailece izlenebilecek çok sıcak bir hikaye olduğu için fazla düşünmeden kabul ettim. Çekimler, oyuncuların ve teknik ekibin yoğun programından dolayı bir ay içinde çekildi. Sonunda da keyifli bir iş çıktığına inanıyorum.

Filmin ismi itibari ile sadece gençlere yönelik bir filmmiş gibi geliyor kulağa. Henüz izlemeyenler için biraz hikayeyi anlatır mısınız?

Film, konusu Kısmet (Murat Akkoyunlu) ve İsmet (Fırat Tanış) kardeşlerin paylaşamadığı Kısmet Dershanesi’nde geçiyor. Her yaşta seyirciye hitap eden bir film, ben 'Öğrenci İşleri'nin başında olan Manidar karakterini canlandırdım ve sürpriz bir aşk çıktı filmin konusunda ortaya. İki kardeşin kıyasıya mücadelesi oldukça eğlenceliydi.

Şimdi Kanal D’de yeni bir yemek programına başladınız. Diğer yemek yarışma programlarından farkı ne olacak ‘Pişir Yedir Kazan’ın?

'Pişir Yedir Kazan' tamamen kendim olduğum ilk proje diyebilirim. Gerçekten büyük bir keyifle çalışıyorum. Yarışmacılarımız ev hanımı, o kadar doğallar ki sıcak, samimi ve çok iddialılar. Yarışmanın sonunda 10 bin TL ödül var. Evde her gün bir öğün yaptıkları şeyi yapıyorlar. Çok sıcak ve samimi bir ekibiz, bu enerji hepimize olduğu gibi yarışmacılara da yansıyor. Her şey doğal, Safiye Soyman sıfır ego-sıfır kompleks biri, gülmekten bazen çekimi durduruyoruz. Sırf çekim arkası diye bir bölüm yapsak, izleyicilerin onu da keyifle izleyeceğine eminim. Diğer jüri üyelerimizden Rafet, yurtdışında 75 madalya almış bir şef, adeta yemek kitabı. Yemekle ilgili bilmediği bir şey yok ve ekran önünde çok rahat. Ve son jüri üyemiz Nastassia hem bizim gelin hem de son zamanlarda kazandığım en iyi dost. Yemek sunum ustası kendisi. Ondan her gün hepimiz çok şey öğreniyoruz. Dominik Cumhuriyet'inden geldi, konuşması yeter çok tatlı. Her şey çok eğlenceli, keyifli ve bir o kadar gerçek.

'TOLGA ELİMİN LEZZETLİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR'

Evde güzel yemekler yapar mısınız?

Çok yoğun çalıştığım için çok fazla mutfağa giremiyorum. Hem sinema hem tiyatro hem program… Bazen uyumaya bile vaktim kalmıyor. Ancak her yemeği yapmayı biliyorum. Tolga, elimin lezzetli olduğunu söylüyor, iltifat mı gerçek mi bilemem (gülüyor).

RÖPORTAJIN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 24/2015 SAYISINDA...

MUR 2123

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik