Menu

Ne sağcıyım ne solcu çapulcuyum çapulcu

Cem Boyner
Cem Boyner

Gökhan Kimsesizcan Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Fotoğraflar: Denizhan KCan Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Boyner Grubu’nun sahibi Cem Boyner, geçtiğimiz günlerde “Müşterilerimi dinlemek zorundayım. Halkın bu denli karşı çıktığı bir projede yer almamız mümkün değildir” demişti. Boyner’in eşi ve eski TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner de Twitter’da “Gezi Parkı AVM olursa mağaza açmayız” diyerek böyle bir projede yer almayacaklarını duyurmuştu. Yaptıkları açıklamalarla desteklerini sürdüren Cem Boyner, kızları ile Gezi Parkı’na gelerek gösterilere katıldı. Ayşe ve Elif Boyner elinde “Ne sağcıyım ne solcu çapulcuyum çapulcu” yazan pankart taşırken, ilk günden beri gösterilere katılan Elif Boyner alnındaki yara iziyle ilgili olarak “Daha önceden de vardı fakat sıkılan gazlardan etkilenerek bu hale geldi” diye konuştu.

13062-gk-1
Cem Boyner
13062-gk-2
Elif Boyner
 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik