Menu

Tuğçe Kazaz çok konuşulacak

Tuğçe Kazaz çok konuşulacak

Bu hafta gerçekten çok yoğundu. Yazacağım özel haberleri belirlemek konusunda açıkçası epey zorlandım! Biliyorsunuz Özcan Deniz’in yeni filmi ‘Ya Sonra’, bu hafta vizyona giriyor. Filmi önden izleyerek, size küçük tüyolar yazdım. Şimdiden iyi seyirler!

Tuğçe Kazaz çok konuşulacak
Yaşamını yurt dışında sürdüren Tuğçe Kazaz, artık Avrupa’nın en iyi mankenleri arasında gösteriliyor. Önümüzdeki hafta Paris ve Milano Fashion Week’lerde podyuma çıkacak olan Kazaz’ın Türkiye için de büyük bir sürprizi var. Bunu da sizlerle ilk kez ben paylaşayım. 2 Mayıs’ta Four Seasons’ta yapılacak olan Süleyman Demirel defilesine çıkacak olan güzel manken, mart ayının ilk haftası bu defilenin fotoğraf çekimleri için objektif karşısına geçecek. Fakat bu çekim bildiğiniz çekimler gibi değil. Teması, ‘recm’ olacak. “Recm ne?” diye sorarsanız, zina fiilini işleyen evli erkek veya kadınlara uygulanan şeriat cezası. Fotoğrafları Lara Sayılgan çekecek. Süleyman Demirel defilesi ve bu fotoğraf kareleri uzun süre gündemi meşgul edecek gibi gözüküyor. Tuğçe Kazaz cephesinden size son bir haber daha vereyim: İngilizce ve Yunanca’yı ana dili gibi konuşan güzel manken, şu sıralar İspanyolca dersleri alıyor. Eee ne diyelim, bravo sana Tuğçe!

FISILTI...
• Rıza Kocaoğlu, cumartesi sabahları Cihangir’de elinde kitabıyla yalnız başına oturuyormuş.
• Uzun süredir ortalarda görünmeyen Azeri manken Nigar Talibova, albüm hazırlığındaymış. Ünlü manken, repertuar çalışmalarını bitirmek üzereymiş.
• Bir süre önce albüm çıkaran ancak bu işten pek keyif almadığı söylenen Aysu Baceoğlu, Kanaltürk’te magazin programı sunmaya başlayacakmış.

En kavgacı tweet
Gülben Ergen, Turkcell reklamında ya karşısındaki kartondan replikleri okuyor ya da saçma sapan yerlere bakıp oynuyor. Şaşı gibi olmuş!
Hakan Yılmaz

Tuğçe Kazaz
Yaşamını yurt dışında sürdüren Tuğçe Kazaz, artık Avrupa’nın en iyi mankenleri arasında gösteriliyor.
ÇIKTI!
Çağla Şıkel, son günlerde düzenli özel hayatı ve iş yaşamındaki başarısıyla dikkat çekiyor. Eşi Emre Altuğ ile reklam filminde oynayan ve birlikte yarışma programı sunan Şıkel, mükemmel de bir anne. Güzel manken, dört dörtlük bir görüntü çiziyor.
İNDİ!
Aylar önce ‘Başka’ adını verdiği albümünü çıkaran Gökhan Özen’i maalesef hiçbir yerde göremiyoruz. Birbirinden güzel parçaları albümünde toplayan Özen’in sesini sadece radyolardan duyabiliyoruz. ‘Teslim Al’ şarkısıyla iyi bir çıkış yapan yakışıklı popçu ekranda da kendini göstermeli.
FERHAT GÖÇER’DEN ‘HAYDE’ YORUMU
Geçtiğimiz hafta Ferhat Göçer’i dinlemeye Günay Restaurant’a gittim. Konseri sevgili Ömür Gedik’le beraber izledik. Göçer, sahnede kaldığı iki buçuk saat boyunca muhteşemdi. Sahneden indikten sonra üç kere bis yapıldı ve tekrar sahneye çıktı. Gecenin sürprizi ise konuklar arasında bulunan Seyyal Taner’in, Ferhat Göçer’i kırmayarak sahneye çıkması oldu. Taner, Urfalı olduğunu bildiği Göçer’e “Hadi bir Urfa türküsü söyleyelim” diyerek ‘Evlerinin Önü Boyalı Direk’ türküsünü söylemeye başlayınca, keyifli anlar yaşandı. İkili şahane bir düete imza attılar. Bu arada Cem Yılmaz’ın ‘Av Mevsimi’ filminde okuduğu ‘Hayde’ türküsünü Ferhat Göçer’den dinlemek de çok keyifliydi. Öyle ki, ‘Hayde’ ile birlikte mekanda herkes ayaktaydı ve türküye eşlik ediyordu. Gecenin finalinde, hem dinleyiciler hem de Ferhat Göçer çok mutluydu. Önemli olan da bunu başarabilmek, öyle değil mi?
Hande Ataizi’ni alkışlamayı bilmek!
Tiyatro İstanbul’da oyun izlemek gerçekten büyük keyiftir. Bunun için öncelikle, her yıl birbirinden güzel oyunları sahneye koyan Gencay Gürün’ü tebrik etmek gerekiyor. ‘Özel Hayatlar’ (Private Lives) bu sezonun en iddialı oyunlarından biri. Oyunun yönetmenliğini üstlenen Cihan Ünal, sahnede de her zaman olduğu gibi yine harikalar yaratıyor. Onu izlemeye doyamıyorsunuz, muhteşem oyunculuğu ve karizmatik ses tonu ile sizi hemen oyunun içine alıyor. Şencan Güleryüz ve Burcu Kazbek başarılı oyunculuklarıyla seyirciden sık sık alkış alıyorlar. Hande Ataizi’ne gelince... “Neden yıllarca tiyatro izleyicisinden kendisini mahrum bıraktı?” diye insanın sorası geliyor. Sahneye o kadar yakışıyor ki... Tuvana Büyükçınar imzalı kıyafetleri, oyun arasında kadın izleyiciler tarafından fısır fısır konuşuluyor. Gelelim gündemi meşgul eden malum sahnelere, hiç de abartıldığı gibi bir durum yok. Hande Ataizi rolü ne gerektiriyorsa onu yapıyor. Çok da başarılı bir oyunculuk sergiliyor. Oyunun finalinde selamlamaya çıktığında, seyircisi onu ayakta alkışlayarak sanırım herkese en güzel cevabı veriyor. Bu arada uzun bir süredir özel bir tiyatronun bu kadar dolu olduğunu görmemiştim, salona yaklaşık 30 tane ilave sandalye kondu. Öğrendiğime göre, son beş oyunu 2 bin kişi izlemiş. Bu çok ciddi bir rakam, mart ayının biletleri tükenmek üzereymiş. Oyunu izlemek istiyorsanız, rezervasyonunuzu şimdiden yaptırın. Perşembeden pazara beş oyun Profilo Alışveriş Merkezi Tiyatro İstanbul’da.
‘YA SONRA’NIN KAMERA ARKASI
Birkaç gün önce Özcan Deniz’in davetiyle, ‘Ya Sonra’ filminin özel gösterimi için İstinyePark’a gittim. Deniz, her zamanki nezaketiyle bütün misafirleriyle tek tek ilgilendi. Bir salonu kapatan başarılı oyuncu, herkes yerine yerleştikten sonra, “Hadi size iyi seyirler. Şimdi birlikte izlersek, bana ayıp olmasın diye istemediğiniz yerlerde ağlarsınız, gülersiniz. İyisi mi siz rahat rahat izleyin. Bitiminde görüşürüz” diyerek salondan usulca çıktı. Film 25 Şubat’ta vizyona gireceği için, içeriğini çok fazla anlatmayacağım ama şu kadarını söyleyebilirim: Bir erkek yönetmen, kadınların penceresinden hayata ancak bu kadar doğru bakabilir ve erkeklerin dünyasını da sanırım tüm açıklığıyla ancak bu kadar güzel gözler önüne serebilirdi. Özcan Deniz’le geçtiğimiz hafta yaptığımız kapak röportajında anlattıklarını, filmi izleyince daha iyi anladım. Bana göre filmin kırılma noktası, Deniz Çakır’ın “Ben senin neyinim?” sorusu. Filmi izlerken birçok duyguyu aynı anda yaşıyorsunuz, gözleriniz doluyor, şaşırıyorsunuz, gülüyorsunuz. Özellikle Barış Falay’ın ve Özcan Deniz’in ağladıkları sahneler yüreğinize dokunacak. Bir nikah sahnesi var ki, kahkahalarınızı tutamayacaksınız. Özcan Deniz’in röportajımızda bahsettiği Sezen Aksu’nun ‘Seni Kimler Aldı’ şarkısının girdiği bir sahne var ki, kalbinizi acıtacak, şimdiden hazırlıklı olun. Tüyolarım bu kadar, keyifli birkaç saat geçirmek ve ilişkinizi yeniden gözden geçirmek istiyorsanız ‘Ya Sonra’yı mutlaka izleyin.


ÖMÜR SABUNCUOĞLU


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik